درخواست شهردار حیفا برای آماده‌سازی پناهگاه‌ها از ترس
جنگ

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر درخواست شهردار حیفا برای آماده‌سازی پناهگاه‌ها از ترس
جنگ
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد شهردار حیفا خواستار تهیه تلفن ثابت و انبار کردن دارو و غذا از ترس وقوع جنگ در مرزهای شمالی شده است.
منبع مذکور اشاره کرد که شهردار حیفا همچنین خواستار آماده‌سازی پناهگاه‌ها و فراهم کردن شرایط تخلیه ساکنان در صورت وقوع جنگ شده است.
همچنین «حاییم لیونسون»،روزنامه‌نگار و تحلیلگر اسرائیلی در مقاله‌ای در روزنامه عبری زبان هاآرتص نوشت: نباید این را گفت اما حقیقت این است که ما شکستی مفتضحانه خوردیم.
لیونسون تصریح کرد که ما در جنگ شکست خوردیم و این نظر هر شهرک‌نشینی است و البته از نظر روحی اعتراف به این شکست سخت است.
وی گفت واقعیتی کاملاً روشن و واضح پیش روی ما است و ما باید آن را درک کنیم و از آن درس بگیریم.
از سوی دیگر، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی همزمان با ادامه حمله‌های خود به بخش‌های مختلف نوار غزه منطقه‌های مختلف کرانه باختری را نیز مورد یورش قرار می‌دهند.
منابع خبری فلسطینی گزارش دادند که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «جیوس» در شرق «قلقیلیه» واقع در کرانه باختری یورش برده‌اند.
بر اساس گزارش‌های رسیده نظامیان صهیونیست در این یورش خانه‌های فلسطینیان ساکن این منطقه را مورد بازرسی قرار داده‌اند.
همچنین نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه «شعفاط» واقع در شمال قدس اشغالی یورش بردند و در این منطقه نیز خانه‌های فلسطینیان را تفتیش کردند.
علاوه بر این منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی ورودی روستای «جوره الشمعه» در جنوب «بیت لحم» واقع در کرانه باختری را با موانع خاکی مسدود کرده‌اند.
پیش از این نیز هیأت امور اسیران و باشگاه اسیر فلسطین در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ فلسطینی دیگر را در جریان حمله به مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند. امیدوارم از خبر درخواست شهردار حیفا برای آماده‌سازی پناهگاه‌ها از ترس
جنگ
راضی بوده باشید.

درخواست شهردار حیفا برای آماده‌سازی پناهگاه‌ها از ترس
جنگ  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۰ ۰۲:۴۱:۵۴