داوطلبان گردش هزینه های انتخاباتی خود را در سامانه اعلام
کنند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر داوطلبان گردش هزینه های انتخاباتی خود را در سامانه اعلام
کنند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا ابراهیمی عصر دوشنبه در دوره آموزشی هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان‌های ماکو، چالدران، شوط و پلدشت افزود: انتخابات در جمهوری اسلامی یکی از ارکان مهم این نظام مقدس بوده و مردم با شرکت در انتخابات، مردم سالاری دینی را به نمایش می‌گذارند.
وی اضافه کرد: در ۴۰ سال گذشته با برگزاری انتخابات باشکوه، جمهوریت و اسلامیت این نظام به خوبی به همه روشن شده است.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: تمامی کارگزاران نظام جمهوری اسلامی با رأی و نظر مردم انتخاب می‌شوند که این خود نشان دهنده جمهوریت نظام است.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امسال چهار راهبرد اصلی انتخابات را امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت عنوان کرده‌اند، اظهار کرد: تاسی از قانون اساسی کشورمان در اجرای انتخابات ملاک اصلی بوده و همه ملزم به اجرای قانون هستیم.
ابراهیمی گفت: وظیفه داریم برای این چهار راهبرد اصلی انتخابات، شرایط لازم را مهیا کنیم تا مردم به راحتی در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و نمایندگان خود را انتخاب کنند.
وی در بخش دیگری، به برخی اصلاحات در قانون انتخابات اشاره کرد و افزود: بر اساس قانون امکانات دستگاه‌های اجرایی که بتوان در امر تبلیغات استفاده کرد، باید مدیریت شود تا با حفظ عدالت تمامی این امکانات در اختیار تمامی نامزدها قرار گیرد.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی اضافه کرد: فهرست این امکانات در شهرستان‌ها از فرمانداری‌ها درخواست شده و در هیأت استانی در حال دسته بندی است.
معاون استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: در این استان هیچیک از مدیران ادارات و نهادها حق تبلیغات در ساعات اداری و غیر اداری را ندارند و باید قانون را همگان رعایت کنند. امیدوارم از خبر داوطلبان گردش هزینه های انتخاباتی خود را در سامانه اعلام
کنند
راضی بوده باشید.

داوطلبان گردش هزینه های انتخاباتی خود را در سامانه اعلام
کنند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۲ ۰۲:۴۲:۵۴