دانشگاه ارومیه آماده میزبانی از کاندیداها برای بیان برنامه
ها است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دانشگاه ارومیه آماده میزبانی از کاندیداها برای بیان برنامه
ها است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد علیجانپور عصر سه‌شنبه در نشست انتخاباتی ویژه اساتید دانشگاه‌های آذربایجان‌غربی با بیان اینکه جامعه دانشگاهی در تبیین اهمیت انتخابات و ویژگی‌های کاندیداهای اصلح و همچنین افزایش مشارکت مردم نقش مؤثری دارد، اظهار کرد: در قالب تشکل‌های دانشجویی در حوزه دانشجویی، کارکنان و اساتید اقدامات خوبی در حال انجام است که تمامی سخنرانی‌های انتخاباتی، تریبون آزاد و مناظره را در برمی‌گیرد.
وی با دعوت از داوطلبان تأیید صلاحیت شده برای تبیین و تشریح اقدامات خود در دانشگاه‌ها افزود: مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت چهار راهبرد رهبر معظم انقلاب برای انتخابات آتی است که دانشگاه‌های آذربایجان‌غربی بر اساس این محورها نقش آفرینی می‌کنند.
علیجانپور اضافه کرد: با مشارکت انتخاباتی دانشگاهیان انگیزه جامعه نیز برای ثبت حماسه حضور ارتقا می‌یابد بنابراین ما باید با اقدامات مؤثر در حوزه جهاد تبیین دستاوردهای مهمی که انقلاب اسلامی برای کشور به ارمغان آورده را در مسیر نظام جمهوری اسلامی ایران تبیین شفاف‌تری انجام دهیم.
رئیس دانشگاه ارومیه ادامه داد: با وجود تحریم‌های ظالمانه توانسته‌ایم در طول این چهار دهه پیشرفت‌های مؤثر و چشمگیری در علوم استراتژیک، حوزه‌های بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، هوش مصنوعی، بهداشت و درمان، آموزش، فناوری و نوآوری در مسیرهای علمی ثبت کنیم.
علیجانپور با بیان اینکه دانشگاهیان باید امیدآفرین بوده و در انتخابات پیش رو موجب افزایش مشارکت و رقابت میان آحاد مختلف جامعه باشند، گفت: جامعه به موضع اساتید دانشگاهی نگاه ویژه دارد و ما باید هوشمندانه و مقتدرانه در راستای تبیین درست مواضع تلاش کرده و آگاهی بخش آحاد مختلف مردم در تعیین سرنوشت سیاسی خود باشیم.
دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند در تمامی شهرها و روستاهای کشورمان برگزار خواهد شد. امیدوارم از خبر دانشگاه ارومیه آماده میزبانی از کاندیداها برای بیان برنامه
ها است
راضی بوده باشید.

دانشگاه ارومیه آماده میزبانی از کاندیداها برای بیان برنامه
ها است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۴ ۰۲:۴۲:۱۸