دانشگاه‌ها تجلی تحول و نوآوری بر مبنای گفتمان انقلاب اسلامی
باشند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دانشگاه‌ها تجلی تحول و نوآوری بر مبنای گفتمان انقلاب اسلامی
باشند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سعید حیدری پنجشنبه شب در حاشیه بازدید از دانشگاه پیام نور و دانشکده فنی و حرفه‌ای خواهران الزهرا با تاکید بر اینکه دانشگاه منشأ خلاقیت‌ها، ابتکارات و نوآوری است اظهار داشت: انقلاب اسلامی به دانشگاه شخصیت داد و به برکت استقرار این نظام، تحولات عظیمی در حوزه تولید علم و اقتدار صورت گرفته است.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر: با اشاره به اینکه توسعه گفتمان و آرمان‌های انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه‌ها باید به عنوان یک اولویت برجسته در دستور کار مدیران و اساتید قرار گیرد، افزود: دانشگاه باید در کنار فعالیت‌های آموزشی، فعالیت‌های فرهنگی با محوریت کرسی‌های آزاد اندیشی برگزار و از این جایگاه، جهاد تبیین مورد توجه قرار گیرد.
حیدری در ادامه به جایگاه اثرگذار دانشگاه و دانشجو در پویایی فرآیندهای انتخابات و برگزاری پرشور انتخابات پرداخت و حضور فعالانه و مسئولانه آحاد دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها را در انتخابات پیش رو خواستار شد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر: با تاکید بر اینکه دولت مردمی ایران قوی بر رفع اساسی مشکلات و مسائل دانشگاه و دانشجویان دارد بیان داشت: مجموعه مدیریت اجرایی استان با محوریت استاندار و معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی حداکثر تلاش خود را برای عملیاتی سازی مصوبات کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی مرتبط با فضای دانشگاهی به کار بسته و تقویت بنیه علمی و معنوی و معرفتی دانشجویی را دنبال می‌کند. امیدوارم از خبر دانشگاه‌ها تجلی تحول و نوآوری بر مبنای گفتمان انقلاب اسلامی
باشند
راضی بوده باشید.

دانشگاه‌ها تجلی تحول و نوآوری بر مبنای گفتمان انقلاب اسلامی
باشند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۳۰ ۰۲:۳۷:۳۱