دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان توسعه یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان توسعه یابد به گزارش خبرنگار سایت احکام، هادی اعتصا میان عصر سه شنبه در بازدید از دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان گفت: مسئولان دانشگاه فنی و حرفه‌ای واحد بوشهر در راستای توسعه دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان باید از ظرفیت همه دستگاه‌ها و نهادها برای رفع مشکلات موجود کمک بگیرند تا دانشجویان آن دانشکده از مزایا آموزشی، فرهنگی و دانشجویی بهره‌مند شوند.
مشاور و مدیر کل حراست دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور افزود: استان بوشهر در جنوب با وجود صنایع نفت و گاز از پتانسیل بالایی برخوردار است و باید برای توسعه دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان از تمامی این ظرفیت‌ها استفاده شود.

وی گفت: آمایش منطقه جنوب استان بوشهر در راستای توسعه رشته‌ها و آموزش‌های مهارتی به منظور رفع نیاز و تأمین نیروی مورد نیاز صنایع موجود یک کار اساسی است.
مشاور و مدیر کل حراست دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور ضمن تاکید به داشتن برنامه عملیاتی برای آینده، اضافه کرد: مسئولیت سازی باید در فرهنگ مسئولان دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای نهادینه و از مسئولان خواسته شود آورده برای تعالی دانشکده‌ها داشته باشند.
پس از نشست از زمین دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان در محدوده مراکز آموزش عالی جنوب شهر کنگان بازدید به عمل آمد. امیدوارم از خبر دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان توسعه یابد راضی بوده باشید.

دانشکده فنی و حرفه‌ای کنگان توسعه یابد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۳۱ ۰۲:۳۹:۰۸