دانشجوی تراز انقلاب اسلامی جامعه را برای تمدن اسلامی آماده
می‌کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دانشجوی تراز انقلاب اسلامی جامعه را برای تمدن اسلامی آماده
می‌کند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار حسین زارع کمالی در جمع دانشجویان دانشگاه یزد به مناسبت روز دانشجو با بیان اینکه یأس و انفعال باید از جامعه دانشجویی دور باشدف اظهار کرد: دانشجویان باید نقشه‌های دشمن را بشناسند و اجازه ندهند دشمنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.
وی با اشاره به برخی ویژگی های دانشجوی تراز اسلامی عنوان کرد: دانشجوی تراز انقلاب اسلامی می‌تواند مردم را از گمراهی نجات داده و مردم را در مسیر درست هدایت کند.
سردار زارع کمالی با تاکید بر لزوم دوری از هرگونه انفعال و نا امیدی بیان کرد: یأس پراکنی و ایجاد نا امیدی در جامعه نقشه دشمن است و دانشجوی تراز انقلاب اسلامی باید تلاش کند ضمن ایجاد نشاط و امید در جامعه، جامعه خود را برای ایجاد تمدن نوین اسلامی آماده کند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هر کجا مسوولان نظام به معنای واقعی به قشر جوان و دانشجو و اساتید و گروه‌های نخبگانی جامعه اعتماد کردند و مسوولیت واگذار شده با وجود همه مشکلات و دست اندازی‌هایی که دشمن کرده، پیشرفت را در آنجا می بینیم.
وی افزود: امروز تمدن غرب که از شاخص‌های معنویت، اخلاق، عدالت و هویت معنوی و انسانی دور شده است و نتیجه اش کشتن انسان‌های بی گناه در غزه است.
زارع کمالی عنوان کرد: دشمنان، زنان فاطمی و زینبی ما را هدف قرار داده اند تا عفت زنان و غیرت مردان را از ما بگیرند. امیدوارم از خبر دانشجوی تراز انقلاب اسلامی جامعه را برای تمدن اسلامی آماده
می‌کند
راضی بوده باشید.

دانشجوی تراز انقلاب اسلامی جامعه را برای تمدن اسلامی آماده
می‌کند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۸ ۰۲:۴۶:۳۱