دادگاه غرب درباره اوکرین، برای پوشاندن بی قانونی هایشان
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دادگاه غرب درباره اوکرین، برای پوشاندن بی قانونی هایشان
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از تاس، «واسیلی نبنزیا»، نماینده روسیه در سازمان ملل روز چهارشنبه گفت که پیشنهاد کمیسیون اروپا برای تشکیل دادگاهی در مورد اوکراین تحت نظارت سازمان ملل متحد، با هدف مشروعیت بخشیدن به اقدامات غیرقانونی غرب در قبال روسیه است.
این دیپلمات روسی به خبرنگاران گفت: «پیشنهادهای مختلف بسیار زیادی وجود دارد که پیگیری همه آنها دشوار است. این نمونه‌ای از آنچه نظم بین المللی مبتنی بر قوانین نامیده می‌شود، است. آنها این قوانین را ابداع می‌کنند، سپس آنها را جهانی می‌کنند و همچنین به دنبال در اختیار گرفتن اختیارات سازمان ملل هستند.»
دیپلمات روسیه در سازمان ملل همچنین افزود: «همه اقدامات غرب، تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر بی قانونی آنها با ابزارهای نامناسب است. آنها می‌خواهند تصمیمی بگیرند که از طریق مجمع عمومی سازمان ملل آن را اجرا کنند و سپس سازمان ملل را به حال خود رها کنند و خودشان با مسئله برخورد کنند و از هیچ کس هم نپرسند و به هیچ کس هم گزارش نمی‌دهند.»
به تازگی نمایندگان پارلمان اروپا اعلام کرده اند که در حال یافتن راه‌های قانونی برای ضبط دارایی‌های روسیه که در قالب تحریم‌های مسدود شده‌اند است تا از آنها در تأمین منابع مالی بازسازی اوکراین استفاده کنند. موضوع ضبط قانونی دارایی‌های دولتی و خصوصی روسیه مدت هاست که مورد بحث مقامات اروپایی است با این حال اما اجرای چنین اقدامی علیه روسیه آسان نخواهد بود چرا که بر اساس قانون بسیاری از کشورهای اروپایی فقط زمانی امکان ضبط دارایی‌های روسیه وجود دارد که موضوع محکومیت جنایی مطرح باشند.
اورسولا فون در لاین دبیر کمیسیون اروپایی در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در کوتاه مدت ما می‌توانیم با همکاری شرکای ما ساختاری را برای مدیریت این منابع مالی و سرمایه گذاری آنها ایجاد کنیم سپس می‌توانیم از این روند برای کمک به اوکراین استفاده کنیم وی افزود تاکنون اتحادیه اروپا و متحدانش ۳۰۰ میلیارد یورو معادل ۳۱۰ میلیارد دلار از دارایی‌های بانک مرکزی روسیه به همراه ۱۹ میلیارد یورو از دارایی‌های ثروتمندان روس را مسدود کرده است مسکو این اقدام غرب را غیر قانونی اعلام کرده و می‌گوید این اقدام دزدی رسمی است. اورسولا فون در لاین مدعی شده که نمایندگان پارلمان اروپا پیشنهاد ایجاد یک دادگاه مخصوص پشتیبانی سازمان ملل برای بررسی اقدامات روسیه در درگیری نظامی با اوکراین را مطرح کردند. امیدوارم از خبر دادگاه غرب درباره اوکرین، برای پوشاندن بی قانونی هایشان
است
راضی بوده باشید.

دادگاه غرب درباره اوکرین، برای پوشاندن بی قانونی هایشان
است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۱ ۰۲:۳۸:۴۸