خون پاک شهدا نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی را تسریع می
کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خون پاک شهدا نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی را تسریع می
کند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محسن نایبی، عصر یکشنبه و همزمان با سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با حضور در منزل شهید مدافع حرم «سید عیسی علوی» که با همراهی سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران و فرماندار پاکدشت انجام شد، ضمن دیدار و گفتگو با خانواده این شهید والامقام، آنان را اسوه‌های صبر و مقاومت دانست.
نایبی اظهار کرد: بی شک خون پاک شهدای مدافع حرم، عامل نابودی رژیم منحوس صهیونیستی است و این اضمحلال را تسریع می‌کند.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با تاکید بر اینکه تکریم خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم یک وظیفه است، افزود: ما همواره مدیون خانواده معظم شهدا هستیم.

گفتنی است که در پایان این دیدار خانواده شهید علوی به بیان خاطراتی از شهید و رشادت‌های ایشان پرداخته و همچنین نایبی با ارائه تقدیرنامه از رشادت‌های شهید و صبر و همراهی خانواده ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورد.
لازم به ذکر است که احسان حیدری، سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، فاضل کارخانه فرماندار پاکدشت و دیگر مسئوولان نیز در این دیدار که با حضور همسر، برادر و فرزندان شهید علوی برگزار شد، معاون امنیتی انتظامی را همراهی کردند.
بر اساس این گزارش، «شهید سید عیسی علوی» در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ در در سن ۴۲ سالگی بر اثر حمله موشکی آمریکا به شرق سوریه به شهادت رسید وی یکی از فرماندهان فاطمیون بود و می‌گفت: «به سوریه آمده ام تا سرباز حضرت زینب (س) باشم». امیدوارم از خبر خون پاک شهدا نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی را تسریع می
کند
راضی بوده باشید.

خون پاک شهدا نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی را تسریع می
کند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۲ ۰۲:۴۳:۰۰