خوزستان معدن شاعران چیره دست است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خوزستان معدن شاعران چیره دست است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار عبدالرضا مراد حاجتی عصر امروز شنبه در حاشیه برنامه عصر خاطره و شعر دفاع مقدس که در کتابخانه مرکزی اهواز برگزار شد، اظهار کرد: به لطف خداوند در دومین روز از هفته دفاع مقدس با همکاری بنیاد شهید خوزستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل کتابخانه‌های خوزستان و شهرداری اهواز برنامه عصر خاطره و شعر دفاع مقدس را برگزار کردیم.
وی افزود: اکثر شاعران خوب خوزستانی در این برنامه حضور داشته و به شعرخوانی پرداختند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با بیان اینکه باید در حوزه دفاع مقدس بیشتر به شعر و شاعری پرداخته شود، تصریح کرد: خوزستان معدن شاعران بسیار چیره دستی است که اگر به آنها بها داده شود در کشور خواهند درخشید.
وی عنوان کرد: ان‌شاءالله بتوانیم شب شعرهای زیبایی را با حضور این شاعران برای دفاع از کیان مملکت برگزار کنیم.
سردار حاجتی ادامه داد: دفاع از کیان مملکت یک بار با سلاح اتفاق می‌افتد و امروزه با شعر و نویسندگی رخ می‌دهد ان‌شاءالله بتوانیم شب شعرهای زیبایی را با حضور شاعران استان در راستای دفاع از کیان مملکت برگزار کنیم.
به گزارش خبرنگار سایت احکام، در این برنامه از برگزیدگان بیست و چهارمین کنگره شعر دفاع مقدس تجلیل شد. امیدوارم از خبر خوزستان معدن شاعران چیره دست است راضی بوده باشید.

خوزستان معدن شاعران چیره دست است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۴ ۰۲:۴۰:۰۵