خودسوزی خانم جوان ساوجی به علت اختلافات خانوادگی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خودسوزی خانم جوان ساوجی به علت اختلافات خانوادگی به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اعلام گزارشی در حدود ساعت ۱۳ امروز مبنی بر خودسوزی فردی در یکی از تالارهای شهرستان ساوه بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی در محل حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد مصدوم که خانمی ۳۶ ساله است مدت‌ها به عنوان کارگر در تالار محل حادثه به عنوان کارگر مشغول کار بوده و ظهر امروز در همان محل اقدام به خودسوزی کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره انتقال مصدوم به بیمارستان تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیس معلوم شد خانم مدت‌ها پیش به علت اختلافات خانوادگی اقدام به خودکشی کرده بود که با عکس‌ العمل به موقع خانواده در انتقال به مراکز درمانی این اقدام‌وی نافرجام ماند.
سرهنگ عیسی آبادی اظهار داشت: صاحب تالار که با اطلاع خانم از اقدامش به خودکشی در محل حادثه حاضر شده بود به علت ممانعت از این اقدام و نجات خانم دچار سوختگی شده است نیز به بیمارستان منتقل شد.
وی در پایان گفت: این خانم ساوجی با ۸۰ درصد سوختگی در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های تهران بستری و حال وی وخیم می‌باشد.

. امیدوارم از خبر خودسوزی خانم جوان ساوجی به علت اختلافات خانوادگی راضی بوده باشید.

خودسوزی خانم جوان ساوجی به علت اختلافات خانوادگی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۱ ۰۲:۳۸:۱۷