خط کشی بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی
کرمانشاه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خط کشی بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی
کرمانشاه
سید شهرام کهریزی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: با هدف افزایش ایمنی تردد کاربران جاده‌ای طی سه ماهه نخست سال جاری در بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خط کشی انجام شده است.
وی افزود: خط کشی محورهای مواصلاتی یکی از عناصر اصلی اقدام‌های پیشگیرانه و ایمن سازی است که با انتقال پیام‌های اطلاعاتی – هشداری به طور بصری به کاربران و رانندگان موجب افزایش ایمنی در جاده‌ها، افزایش قابلیت دید و ارائه هشدار و اطلاعات لازم به رانندگان می‌شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ادامه داد: عملیات خط کشی در محورهای اصلی و شریانی همزمان با محورهای فرعی انجام می‌شود و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته عملیات خط کشی همزمان به صورت ۲ اکیپ عملیاتی در حال انجام است.
کهریزی با اشاره به عملیات خط کشی در محور بزرگراه کربلا، خاطر نشان کرد: این بزرگراه، محور اصلی تردد زوار اربعین حسینی (ع) در استان کرمانشاه است.
وی افزود: در مقاطعی از بزرگراه کربلا عملیات بهسازی و روکش آسفالت در حال انجام است و تا قبل از آغاز کنگره عظیم اربعین این محور به صورت کامل خط کشی خواهد شد.
کهریزی گفت: کاربران جاده‌ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال در محورهای مواصلاتی این استان از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها، ما را مطلع کرده تا در اسرع وقت اشکال رفع شود. امیدوارم از خبر خط کشی بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی
کرمانشاه
راضی بوده باشید.

خط کشی بیش از ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی
کرمانشاه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۳ ۰۲:۴۲:۵۱