خروج اعتراضی دیپلمات‌هاهنگام سخنرانی نماینده اسراییل
درسازمان ملل

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خروج اعتراضی دیپلمات‌هاهنگام سخنرانی نماینده اسراییل
درسازمان ملل
به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع خبری گزارش دادند که هنگام سخنرانی سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد، بسیاری از دیپلمات‌های خارجی در اعتراض به نسل کشی این رژیم در غزه، سالن شورای امنیت را ترک کردند.
بر پایه این گزارش، پایگاه خبری تی آر تی عربی در گزارشی اعلام کرد که بسیاری از دیپلمات‌های خارجی، هنگام آغاز سخنرانی «گلعاد اردان» سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در اعتراض به جنایات این رژیم در غزه، سالن جلسات شورای امنیت سازمان را ترک کردند.
نشست شورای امنیت سازمان ملل با حضور حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و برخی دیگر از وزرای خارجه کشورها و نیز آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل برای بررسی وضعیت خاورمیانه و فلسطین عصر روز سه‌شنبه به وقت محلی برگزار شد.
رژیم صهیونیستی هم اکنون زیر فشارهای بین‌المللی و شکاف و بحران داخلی بر اثر جنگ علیه نوار غزه قرار دارد. پرونده شکایت علیه تل‌آویو به خاطر نسل کشی در غزه در دادگاه دیوان بین‌المللی دادگستری به جریان افتاده است و بسیاری از کشورها خواهان توقف این جنگ شده‌اند و مناطق مختلف جهان نیز صحنه تظاهرات در محکومیت جنایت‌های رژیم اسرائیل و لزوم توقف آن است.
در سطح داخلی نیز، بین سران نظامی و سیاسی رژیم صهیونیستی درباره نحوه مدیریت جنگ اختلافات شدیدی بروز کرده است و همچنین سران این رژیم زیر فشار خانواده‌های اسیران صهیونیست قرار دارند که تعدادی از آن‌ها در حملات خود ارتش اسرائیل در نوار غزه کشته شده‌اند.
در هفته‌های اخیر نیز انتقادها از کابینه نتانیاهو شدت گرفته و درخواست‌ها برای کناره‌گیری وی افزایش یافته است. امیدوارم از خبر خروج اعتراضی دیپلمات‌هاهنگام سخنرانی نماینده اسراییل
درسازمان ملل
راضی بوده باشید.

خروج اعتراضی دیپلمات‌هاهنگام سخنرانی نماینده اسراییل
درسازمان ملل  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۵ ۰۲:۴۲:۰۵