خدمات مشاوره‌ای رایگان به دانش‌آموزان کنکوری کرمان ارائه
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خدمات مشاوره‌ای رایگان به دانش‌آموزان کنکوری کرمان ارائه
می‌شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، منصور مرتضوی با اشاره به ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به دانش آموزان کنکوری استان کرمان از اطلاع رسانی در خصوص آخرین تغییرات کنکور سراسری در مراکز مشاوره وابسته به آموزش و پرورش خبر داد.
وی افزود: پایگاه‌های انتخاب رشته را با توانمندسازی مشاوران فعال خواهیم کرد.
رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش کرمان بیان کرد: برنامه ریزی شده در مراکز مشاوره آخرین تغییرات کنکور ۱۴۰۲ به دانش آموزان اطلاع رسانی شود.
مرتضوی در مورد برخی جزئیات برگزاری کنکور ۱۴۰۲ اظهار داشت: کنکور سراسری دو بار در سال و در ماه‌های دی و تیر برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه معدل در کنکور تأثیر قطعی و ۴۰ درصد خواهد داشت، افزود: دروس عمومی از کنکور حذف شده و تأثیر آنها از طریق امتحان نهایی لحاظ می‌شود.
رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد: نتیجه کسب شده در کنکور تا ۲ سال برای انتخاب رشته دارای اعتبار خواهد بود.
وی با بیان اینکه مرحله اول کنکور ۱۴۰۲ در ۲۹و۳۰ دی ماه انجام شده است از برگزاری مرحله دوم در ۱۴و۱۵ تیر ماه سال جاری خبر داد. امیدوارم از خبر خدمات مشاوره‌ای رایگان به دانش‌آموزان کنکوری کرمان ارائه
می‌شود
راضی بوده باشید.

خدمات مشاوره‌ای رایگان به دانش‌آموزان کنکوری کرمان ارائه
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۲۳:۴۸