خدمات به بیماران بستری در مناطق فاقد بیمارستان رایگان
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خدمات به بیماران بستری در مناطق فاقد بیمارستان رایگان
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، میرهاشم موسوی روز پنجشنبه در سفر خود به استان یزد در دیدار با استاندار یزد از رایگان شدن فرانشیز بیماران مناطق فاقد مراکز درمانی تأمین اجتماعی خبر داد و اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه بین سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت و درمان، ارائه خدمات به بیماران بستری در مناطقی که بیمارستان ندارد به صورت رایگان بوده و مراجعه کننده هنگام ترخیص از بیمارستان نباید هزینه پرداخت کند.
وی با اشاره به اجرای ۱۰ طرح فعال در حوزه تأمین اجتماعی در استان یزد افزود: بیمارستان ۱۰۵ تختخوابی یزد که ویژه بیماران سرطانی است به صورت ویژه در حال پیگیری بوده و با پیشرفت ۸۵ درصدی، مرحله دوم مناقصه آن پانزدهم تیرماه برگزار می‌شود تا تأمین اعتبار صورت گرفته و به زودی تکمیل شود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور از ساخت درمانگاه آزادشهر خبر داد و گفت: طراحی این پروژه در حال انجام است و مناقصه آن به زودی برگزار خواهد شد.
موسوی بیان کرد: بنا به پیشنهاد استاندار یزد و با توجه به ظرفیت خوب گردشگری استان و استقبال خوب مسافران خارجی از این شهر، هتل پنج ستاره در مجموعه گردشگری یزد پیش بینی شده و در حال بررسی و جمع بندی آن هستیم و در صورت داشتن توجیه اقتصادی و همکاری لازم، مقدمات ساخت آن فراهم می‌شود. امیدوارم از خبر خدمات به بیماران بستری در مناطق فاقد بیمارستان رایگان
است
راضی بوده باشید.

خدمات به بیماران بستری در مناطق فاقد بیمارستان رایگان
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۳ ۰۲:۴۴:۲۲