خبرنگاری رسالتی بسیار سنگین است/ تسلیت درگذشت خبرنگار
یاسوجی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خبرنگاری رسالتی بسیار سنگین است/ تسلیت درگذشت خبرنگار
یاسوجی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در پیام تسلیت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در راستای درگذشت خبرنگار یاسوجی آمده است: رحمت خداوند متعال بر مرحوم آقای منصور زرگر، عزیزی که سال‌ها خبرنگاری را به مثابه یک وظیفه و رسالت به عهده داشت، متعهد و دلسوز بود و مطالبات را با ادب و متانت دنبال می‌کرد.
این پیام می‌افزاید: حقاً کسانی که او را می‌شناختند او را به مثابه یک خبرنگار واقعی قلمداد می‌کردند.
در ادامه این پیام آمده است: انسانی رسانه‌ای که در مسیر رشد اندیشه و آگاهی جامعه تلاش می‌کند برای تبیین نیازها و نیازمندی‌های مردم تلاش می‌کند و چنین انسانی پیوسته در نگاه‌ها و در دل‌ها ماندگار است.
آیت الله ملک حسینی در بخش دیگر این پیام آورده است: معنی اینکه او را خبرنگار می‌دانستند، این است که او را یک خبرساز و خبر سوز نمی‌دانستند و تفاوت است بین این مفاهیم و حتی او را خبرگو نمی‌دانستند و خبرنگاری رسالتی بسیار سنگین است، به قدر رسالت نفس یک رسانه که مفهوم رسانایی را در خودش جای داده است.
خدایش رحمت کند و با هر آنچه که از خیر و پاکی و دفاع از حقوق مردم انجام داد و متعهدانه در جامعه ظاهر شد، محشور گرداند. خداوند او را با اهل بیت و نبی اکرم صلی الله علیه و ائمه حشرش را قرار دهد.
قلبا و صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم به خانواده محترمشان، به بستگان عزیزشان، به همه اصحاب فرهنگ و رسانه.
ان شا الله که قلب‌های شما در داغ او آرام باشد و صبور باشید در این عزا.
ان شاء الله همه آماده باشیم برای روزی که نامش روز مرگ است. مرگ به سراغ مرحوم زرگر به تنهایی نرفت، دیگرانی را ربود و نوبت ما هم خواهد رسید، ان شا الله همه با اعمال خوب و با پاکی هایمان منتظر آن روز باشیم و آماده برای آن روز، ان شاءالله. امیدوارم از خبر خبرنگاری رسالتی بسیار سنگین است/ تسلیت درگذشت خبرنگار
یاسوجی
راضی بوده باشید.

خبرنگاری رسالتی بسیار سنگین است/ تسلیت درگذشت خبرنگار
یاسوجی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۳۰ ۰۲:۳۹:۱۱