خبرنگاران با قلم زدن خالصانه از گزند شیطان در امان خواهند
بود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خبرنگاران با قلم زدن خالصانه از گزند شیطان در امان خواهند
بود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام مسعود بهرام پور شامگاه سه شنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی شهرستان دزفول که توسط اداره ورزش و جوانان دزفول در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: رسالتی که بر عهده خبرنگار است بسیار خطیر، سنگین و مسئولانه است.
وی با بیان اینکه همه ما در برابر آنچه انجام می‌دهیم باید پاسخگو باشیم، افزود: این حس که انسان باید پاسخگو باشد انسان را مقید به تلاش، صبر و حرکت در مسیر مفید بودن و موفقیت می‌کند، بنابراین رسالت خبرنگاران این است که همواره بپرسند و تلاش کنند تا آنچه باید رخ دهد به خوبی به سرانجام مقصود برسد.
امام جمعه دزفول با اشاره به ظرفیت ارزشمند دزفول در برخورداری از جوانان خوشفکر، خوشنام، آگاه و پرتلاش در حوزه‌های مختلف، تصریح کرد: مجموعه خبرنگاران مجموعه‌ای است که با استفاده از اهرم‌هایی که خداوند به آنها عطا کرده است می‌توانند اثرهای مثبت و ماندگار بسیار خوبی را در جامعه ایجاد کنند که این مسئولیت ارزشمندی است.
حجت الاسلام بهرام پور یادآور شد: هر کار خوبی توسط شیطان می‌تواند دچار آفت شود اما اگر فرد در مسیر کاری خود بتواند مخلصانه برای خدا و برای مردم عمل کند از این گزندهای شیطانی در امان خواهد بود، بنابراین اگر می‌خواهیم راه ما با برکت بوده و نتیجه ماندگار داشته باشد باید تلاش کنیم تا برای خدا و بنده‌های خداوند با تمام توان و تلاش کار کنیم.
خبرنگاران مطالبه گر مطالبات مردم باشند
خادمعلی تهذیبی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول در این نشست اظهار کرد: امیدوار هستیم اصحاب رسانه به عنوان مدعی العموم دوم در جامعه محکم‌تر از همیشه مطالبه گر مطالبات مردم باشند.
وی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و همکاری‌های مستمر اصحاب رسانه با این اداره، گفت: تلاش‌های شبانه روزی خبرنگاران در طول سال بر هیچکس پوشیده نیست و هرسال ۱۷ مرداد فرصت مغتنمی برای بیان یک خدا قوت جانانه به اصحاب رسانه شهرستان دزفول است.
تهذیبی تاکید کرد: خبرنگاران و فعالان فضای مجازی دزفول با همکاری‌های مطلوب خود در زمینه انعکاس خدمات اداره ورزش و جوانان دزفول و ارائه پیشنهادها و راهکارهای سازنده خود نقش چشمگیری در مسیر پیشرفت و تعالی حوزه ورزش شهرستان داشته که این امر مهم شایسته تجلیل است. امیدوارم از خبر خبرنگاران با قلم زدن خالصانه از گزند شیطان در امان خواهند
بود
راضی بوده باشید.

خبرنگاران با قلم زدن خالصانه از گزند شیطان در امان خواهند
بود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۹ ۰۲:۴۹:۱۵