خانه تکواندوی البرز میزبان تیم ملی هان مادانگ آقایان
بود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خانه تکواندوی البرز میزبان تیم ملی هان مادانگ آقایان
بود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیم ملی هان مادانگ روز سه شنبه ۲۷ تیرماه برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان به میزبانی کشور کره تهران را به مقصد این کشور ترک خواهد کرد.
در همین راستا تیم ملی هان مادانگ متشکل از ۱۸ ملی پوش آقا و ۱۱ خانم تمرینات خود را به صورت دوره‌ای در فدراسیون تکواندو برگزار می‌کند.
روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه خانه تکواندو استان میزبان ملی پوشان استان‌های تهران و البرز بود و اعضا تیم به تمرین و مرور آیتم‌های مختلف پرداختند.
جلال اقدم، اکبر غفاری، هادی رجبی و فرناز فراهانی به عنوان چهار نماینده استان البرز به هفدهمین دوره این رقابتها که ۳۰ تیر تا ۲ مردادماه برگزار می‌گردد اعزام خواهند شد.
مسابقات جهانی هان مادانگ معمولاً با حضور ۵۶ الی ۷۶ استان برگزار می‌شود و تیم ملی ایران در بخش‌های قدرتی جز مدعیان اصلی و صاحب سبک می‌باشد و در آیتم‌های سونال، جوموک، پال کیوک پا، سونال سرعتی، تیویوپ چاگی و نوپی آپ چاگی رکوردار می‌باشند.
شایان ذکر است تیم ملی هان مادانگ تا قبل از اعزام روزهای جمعه ۲۳ تیرماه و سه شنبه ۲۷ نیز اردوی تمرینی خواهد داشت. امیدوارم از خبر خانه تکواندوی البرز میزبان تیم ملی هان مادانگ آقایان
بود
راضی بوده باشید.

خانه تکواندوی البرز میزبان تیم ملی هان مادانگ آقایان
بود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۲:۳۹:۱۹