خادمان و خیران سنت حسنه ازدواج در مهریز تجلیل شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر خادمان و خیران سنت حسنه ازدواج در مهریز تجلیل شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، به‌ مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، امام جمعه سایت احکامیز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سایت احکامیز، بخشدار مرکزی و رئیس شورای شهر سایت احکامیز از خیران توسعه و ترویج ازدواج آسان در شهرستان سایت احکامیز تجلیل کردند.
حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی، امام جمعه سایت احکامیز در این دیدارها اظهار داشت: ازدواج یک سنت حسنه است که جامعه را از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی مصون می کند.
وی عنوان کرد: ازدواج آسان یکی از مهمترین اهداف اهل بیت(ع) بوده که برای تبیین این سیره و روش، همه ما در جامعه اسلامی وظیفه داریم و باید ازدواج بدون تشریفات و تجملات را ترویج دهیم.
مصطفی دهقانی زاده، معاون فرماندار سایت احکامیز نیز در این دیدارها اظهار داشت: توجه به اشتغال و توسعه مهمترین موضوع برای ایجاد بستر ازدواج برای جوانان است و باید با ایجاد ظرفیت شغلی، ضمن امنیت خاطر جوانان، آنان را به سمت ازدواج و تشکیل خانواده بر اساس دین مبین اسلام ترغیب و تشویق کرد.
مسعود خلیلی، بخشدار مرکزی سایت احکامیز نیز اظهار داشت: ازدواج‌های پر هزینه یک تهدید برای جامعه به شمار می رود که باید با تشویق جوانان این فرهنگ غلط را اصلاح کرد.
در این دیدارها از زحمات خیران این سنت حسنه و اقدام موسسه فرهنگی و هنری رهپویان حرم در ترویج ازدواج آسان تقدیر شد. امیدوارم از خبر خادمان و خیران سنت حسنه ازدواج در مهریز تجلیل شدند راضی بوده باشید.

خادمان و خیران سنت حسنه ازدواج در مهریز تجلیل شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۲ ۰۲:۴۴:۴۶