حیثیت رژیم صهیونیستی نزد افکار عمومی دنیا از بین رفته
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حیثیت رژیم صهیونیستی نزد افکار عمومی دنیا از بین رفته
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای روحانی تیپ ۸۳ امام صادق علیه‌السلام اظهار کرد: انقلاب اسلامی، اسلام ناب را احیا کرد و در طی سالهای پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی، دشمنان انقلاب از هرگونه توطئه ای علیه این انقلاب دریغ نکردند اما انقلاب اسلامی همواره در این سال‌ها به مسیر پیشرفت خود ادامه داده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: به برکت خون پاک شهدا دشمنان نتوانستند به اهداف خود دست یابند و جبهه استکبار در این مسیر ناکام ماند.
وی با بیان اینکه شهدا همانند قمر بنی هاشم امام شناس بودند و در مسیر ولایت حرکت کردند گفت: پیام شهدا و درسی که آنان به ما می‌دهند همین ولایتمداری است.
حجت الاسلام حاجی صادقی، شهدا را قهرمانان زندگی دنیوی برشمرد و گفت: شهدا حیات مادی این دنیا را داده اند و زندگی جاودانه و ارزشمند اخروی را به دست آوردند.
وی ابراز کرد: شهدا نه تنها زنده هستند، بلکه زنده کننده نیز هستند و برپایی این جلسات و شرکت در این مراسم‌های بزرگداشت شهدا، انسان را احیا می‌کند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: شهدا ناکام نیستند بلکه کامیاب هستند و رسیدن به درجه رفیع شهادت شکر لازم دارد و خانواده‌های شهدا باید بر این نعمت شاکر باشند که تحمل شهادت برای آنها اجر و ثواب دارد.
وی شهدا را عامل بقای دین برشمرد و گفت: اگر امروز حوزه‌های علمیه می‌توانند در مسیر نشر معارف اسلامی گام بردارند به برکت خون شهدا است.
حجت الاسلام حاجی صادقی، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تحولات غزه گفت: حماس در عملیات طوفان الاقصی به پیروزی بزرگی دست یافت و آنان توانستند به ارتشی که خود را شکست ناپذیر معرفی می‌کرد حمله ور شوند.
وی ادامه داد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب عملیات طوفان الاقصی شکست ترمیم ناپذیری را بر رژیم صهیونیستی تحمیل کرد و این امر کمر نظام سلطه و استکبار را شکست که البته پیروزی‌های بزرگ‌تر نیز وجود خواهد داشت.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد: ریختن خون کودکان و زنان موجب شد تا حیثیت رژیم غاصب اسراییل در افکار عمومی دنیا بریزد و این پیروزی بزرگ‌تر دیگر بود.
وی با بیان اینکه نابودی استکبار در حال رقم خوردن است افزود: امروز نقاب نفاق از چهره استکبار در جهان افتاده است و امیدواریم این حوادث زمینه ساز و مقدمه ظهور باشد. امیدوارم از خبر حیثیت رژیم صهیونیستی نزد افکار عمومی دنیا از بین رفته
است
راضی بوده باشید.

حیثیت رژیم صهیونیستی نزد افکار عمومی دنیا از بین رفته
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۵ ۰۲:۴۰:۴۱