حکم ساقی مشروبات الکلی در یزد اعلام شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حکم ساقی مشروبات الکلی در یزد اعلام شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، بر اساس گزارش مرجع انتظامی مبنی بر ساخت و نگهداری عمده مشروبات الکلی، پرونده تشکیل و به دستور مقام قضایی بازرسی از مخفی گاه متهم انجام که طی بررسی های صورت گرفته میزان ۹۹۰ لیتر مشروبات الکلی کشف و متهم دستگیر شد.
در بازجویی های انجام شده، وی به رفتار ارتکابی خود اقرار کرد و با توجه به وصول نتایج آزمایشگاه در مورد میزان درصد الکل مشروبات، در نتیجه اتهامات انتسابی محرز و مسلم تشخیص داده شد و کیفرخواست در مورد متهم صادر شد.
به دنبال ارسال پرونده به دادگاه کیفری دو، با توجه به نتایج و آثار زیان‌بار مشروبات الکلی بر جامعه و شیوه ارتکاب جرم، حکم محکومیت مبنی بر تحمل یک سال حبس تعزیری، ۷۴ ضربه شلاق تعزیری، پرداخت ۹۹۰ میلیون تومان جزای نقدی، دو سال اقامت اجباری در یکی از شهرستان های استان خوزستان، ضبط آلات و ادوات کشف شده و معدوم کردن مشروبات کشف شده دست ساز صادر شد که پس از اعتراض، این رای عیناً توسط محاکم تجدیدنظر استان یزد تایید شد. امیدوارم از خبر حکم ساقی مشروبات الکلی در یزد اعلام شد راضی بوده باشید.

حکم ساقی مشروبات الکلی در یزد اعلام شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۰ ۰۲:۴۴:۱۰