حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی رژیم
صهیونیستی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی رژیم
صهیونیستی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع منطقه‌ای از حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی «عوبدا» متعلق به رژیم صهیونیستی خبر می‌دهند.
مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد شامگاه سه شنبه پایگاه هوایی ارتش رژیم صهیونیستی «ع وبدا» در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله پهپادی قرار داده است.
مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد به عملیات‌های خود علیه مواضع و اهداف دشمن صهیونیستی در حمایت از غزه ادامه خواهد داد.
روز یکشنبه گذشته نیز، مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای خبر داد که مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است. شبکه خبری المیادین بامداد یکشنبه اعلام کرد که مقاومت اسلامی عراق با اشاره به انجام این حمله در ماه مبارک رمضان، تاکید کرد که این عملیات‌ها در حمایت از مردم فلسطین استمرار خواهد داشت.
پیش از این، مقاومت اسلامی عراق طی بیانیه‌ای اعلام کرده بود که در حمایت از مردم مقتدر غزه و در پاسخ به کشتار مردم بی‌دفاع آن تاسیات برق رژیم صهیونیستی در «تل‌آویو» را با پهپاد هدف قرار داده است. در این بیانیه با تاکید بر استمرار این حملات برای انهدام اهداف حیاتی دشمن صهیونیستی آمده است که عملیات پهپادی در تکمیل مرحله دوم عملیات مقاومت در برابر اشغالگری و حمایت از مردم غزه و در پاسخ به جنایت و کشتار صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان بی دفاع فلسطینی انجام گرفته است. امیدوارم از خبر حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی رژیم
صهیونیستی
راضی بوده باشید.

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی رژیم
صهیونیستی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۷ ۰۲:۳۹:۵۸