حمله پهپادی مجدد به پایگاه «عین الاسد» در غرب عراق

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله پهپادی مجدد به پایگاه «عین الاسد» در غرب عراق به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شبکه العهد عراق در خبری فوری اعلام کرد که مقاومت اسلامی عراق پایگاه آمریکایی عین الاسد در غرب این کشور را با پهپاد هدف قرار داده است.
این شبکه خبری جزئیات بیشتری از این حمله ارائه نکرد.
گروه مقاومت اسلامی عراق نیز اعلام کرد که رزمندگان آن در پاسخ به جنایات علیه نوار غزه، محل استقرار اشغالگران آمریکایی در عین‌الاسد را با پهپاد هدف قرار دادند که مستقیماً به هدف اصابت کرد.
روز یکشنبه نیز مقاومت اسلامی عراق اعلام کرده بود که پایگاه اشغالگران آمریکایی در منطقه حریر در استان اربیل واقع در شمال این کشور را با پهپاد هدف قرار داده است.
روز جمعه نیز مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان ما پایگاه آمریکایی «حریر» واقع در شمال عراق را هدف حمله پهپادی قرار دادند.
در این بیانیه آمده است که پایگاه اشغالگران آمریکایی به طور مستقیم مورد اصابت قرار گرفته است.
معاون سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اخیراً اعلام کرد که تعداد حمله‌ها به نیروهای آمریکا در عراق و سوریه به تلافی بمباران نوار غزه از سوی اسرائیل به ۵۸ بار رسیده است و واشنگتن به این حمله‌ها در صورت ادامه، پاسخ خواهد داد.
سابرینا سینگ معاون سخنگوی وزارت دفاع آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی افزود: نیروهای آمریکا آمریکا از روز سه شنبه سه بار دیگر در عراق و سوریه مورد حمله قرار گرفتند و کل حمله‌ها به آنها از ۱۷ اکتبر (۲۵ سایت احکامماه) تاکنون به ۵۸ بار رسیده است.
مقاومت اسلامی عراق به دنبال حمله‌ها رژیم اسرائیل علیه مردم مظلوم غزه و حمایت واشنگتن از این حمله‌ها، به ایالات متحده هشدار داده بود که پایگاه‌های آمریکایی را در منطقه مورد هدف قرار خواهد داد. امیدوارم از خبر حمله پهپادی مجدد به پایگاه «عین الاسد» در غرب عراق راضی بوده باشید.

حمله پهپادی مجدد به پایگاه «عین الاسد» در غرب عراق  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۱ ۰۲:۳۷:۳۱