حمله پهپادی جدید مقاومت عراق به پایگاه آمریکا در
الحسکه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله پهپادی جدید مقاومت عراق به پایگاه آمریکا در
الحسکه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شبکه خبری المیادین، مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی به مواضع اشغالگران آمریکایی در استان حسکه سوریه خبر داد.
مقاومت اسلامی عراق ساعاتی پیش با انتشار بیانیه‌ای از انجام حمله پهپادی علیه یکی از پایگاه‌های ارتش آمریکا در استان حس که خبر داد.
بر اساس این بیانیه، پایگاه تروریست‌های آمریکایی در منطقه مالکیه واقع در استان حس که سوریه هدف حمله پهپادی مقاومت عراق قرار گرفت.
این پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی مرز سه کشور عراق، سوریه و ترکیه در استان حس که واقع شده و بر اثر حمله پهپادی، انفجارهایی در آن روی داد و صدای آن در سراسر منطقه شنیده شد.
لازم به ذکر است که از چند روز پیش گروه‌های مقاومت عراقی که در واکنش به حمله‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه و بمباران مناطق مسکونی و کشتار غیرنظامیان فلسطینی برای مداخله مستقیم در تقابل با صهیونیست‌ها و در حمایت از مقاومت فلسطین اعلام آمادگی کرده بودند، رسماً به نبرد طوفان الاقصی پیوسته‌اند و طی چند روز اخیر بارها مواضع نیروهای آمریکایی در پایگاه الحریر در شمال عراق و پایگاه عین الاسد در غرب این کشور را هدف حمله‌های پهپادی و راکتی قرار داده‌اند.
مقاومت عراق همچنین از چند روز پیش پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی را در سوریه نیز هدف قرار می‌دهد. پایگاه التنف در شرق سوریه و پایگاه آمریکایی در میدان گازی کونیکو در شمال شرق سوریه از جمله مقرهایی است که طی این روزها از سوی مقاومت عراق هدف حمله پهپادی یا راکتی قرار گرفته است. امیدوارم از خبر حمله پهپادی جدید مقاومت عراق به پایگاه آمریکا در
الحسکه
راضی بوده باشید.

حمله پهپادی جدید مقاومت عراق به پایگاه آمریکا در
الحسکه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۷ ۰۲:۴۱:۳۶