حمله پر هیاهو به باریکه و عقب نشینی بی سروصدای لشکر ۳۶ از
غزه!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله پر هیاهو به باریکه و عقب نشینی بی سروصدای لشکر ۳۶ از
غزه!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، پایگاه خبری الجزیره به نقل از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از عقب نشینی لشکر ۳۶ ارتش این رژیم از نوار غزه خبر داد.
بر پایه این گزارش، رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد: در نوار غزه فقط سه لشکر ارتش باقی مانده است که لشکر ۹۹، ۱۶۲ و لشکر ۹۸ است.
در همین ارتباط، روزنامه اسراییل هیوم گزارش داد که لشکر ۳۶ که از نوار غزه عقب نشینی کرده است که شامل لشکر گولانی، لشکر ششم و هفتم و ۱۸۸ و همچنین یگان مهندسی می‌شود.
از سوی دیگر، ابو بلال، سخنگوی نظامی گردان‌های مجاهدین اعلام کرد که عقب‌نشینی لشکر ۳۶ ارتش رژیم صهیونیستی از محورهای نبرد در نوار غزه در نتیجه ضربات سخت و کاری مقاومت بود که پوزه اشغالگران را به خاک مالیده است.
ابو بلال تصریح کرد که این عقب‌نشینی حجم گسترده تلفات و خسارات وارد شده به نیروها و ادوات جنگی دشمن را می‌رساند.
در خبری مرتبط، روزنامه صهیونیستی هاآرتص با تأیید عقب‌نشینی لشکر ۳۶ ارتش رژیم صهیونیستی از نوار غزه تاکید کرد که لشکر ۳۶ شامل نیروهای تیپ گولانی، تیپ‌های ششم و هفتم، یگان مهندسی و تیپ ۱۸۸ است.
به گزارش منابع عبری هم اکنون ۳ لشکر دیگر در غزه باقی ماندند که عبارتند از لشکر ۱۶۲ در شهر غزه و شمال نوار غزه، لشکر ۹۹ در گذرگاهی که نوار غزه را تقسیم می‌کند و لشکر ۹۸ در خان یونس.
هاآرتص تصریح کرد که ارتش رژیم صهیونیستی از ترس تشدید تنش و درگیری‌ها در کرانه باختری یگان «دوفدوفان» را به این منطقه انتقال داده است.
مسئولان امنیتی صهیونیستی اوضاع در کرانه باختری را در آستانه انفجار توصیف کردند. امیدوارم از خبر حمله پر هیاهو به باریکه و عقب نشینی بی سروصدای لشکر ۳۶ از
غزه!
راضی بوده باشید.

حمله پر هیاهو به باریکه و عقب نشینی بی سروصدای لشکر ۳۶ از
غزه!  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۶ ۰۲:۳۸:۴۶