حمله مقاومت عراق به ۲ پایگاه اشغالگران آمریکایی در عراق و
سوریه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله مقاومت عراق به ۲ پایگاه اشغالگران آمریکایی در عراق و
سوریه
مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در ادامه مقابله با نیروهای اشغالگر آمریکا در عراق و منطقه و در پاسخ به قتل عام فلسطینی‌ها توسط رژیم صهیونیستی، پایگاه اشغالگران آمریکایی در شمال عراق را که در آن نیروهای آمریکایی مستقر هستند، با یک فروند پهپاد هدف قرار دادیم.
گروه‌های مقاومت عراق همچنین در بیانیه دیگری اعلام کردند که با استفاده از سلاح‌های مناسب به پایگاه آمریکایی «همو» در غرب فرودگاه قامشلی در سوریه حمله کردند.
مقاومت اسلامی عراق پیش تر نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که پایگاه نظامیان اشغالگر آمریکا در میادین نفتی و گازی کونیکو در حومه شرقی دیرالزور در شرق سوریه را با یک فروند موشک هدف قرار داده که طی آن، خسارت جانی مستقیم به اشغالگران وارد آمده است.
اخیراً یک مقام آمریکایی به روزنامه واشنگتن پست گفت: نیروهای ائتلاف بین‌المللی از ۱۷ اکتبر در معرض ۱۱۵ حمله در خاورمیانه قرار گرفته‌اند.
این حمله در حالی انجام شده که مقاومت اسلامی عراق پیش‌تر اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین و به دلیل دست‌داشتن آمریکا در کشتار و جنایت علیه آنها حمله‌های خود به پایگاه‌های واشنگتن در منطقه را تشدید خواهد کرد. امیدوارم از خبر حمله مقاومت عراق به ۲ پایگاه اشغالگران آمریکایی در عراق و
سوریه
راضی بوده باشید.

حمله مقاومت عراق به ۲ پایگاه اشغالگران آمریکایی در عراق و
سوریه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۱ ۰۲:۳۹:۵۰