حمله مقاومت عراق به نیروهای آمریکایی در پایگاه عین
الاسد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله مقاومت عراق به نیروهای آمریکایی در پایگاه عین
الاسد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، نیروهای آمریکایی در پایگاه عین الاسد در غرب عراق هدف حمله قرار گرفتند.
مقاومت اسلامی عراق نیز اعلام کرد که پایگاه نیروهای آمریکایی در عین الاسد را در پاسخ به جنایات در غزه هدف قرار دادیم.
پیش از این، شبکه خبری المیادین شامگاه چهارشنبه نیز به نقل از منابع آگاه گزارش داده بود که پایگاه اشغالگرایان آمریکایی «التنف» و «الرکبان» واقع در مثلث مرزی سوریه، عراق و اردن با استفاده از پهپاد مورد هدف قرار گرفت. بر اساس این گزارش، پهپادهای مذکور موفق شدند برفراز دو پایگاه آمریکایی پرواز کرده و آن را هدف حمله خود قرار دهند.
روز گذشته نیز، گروه‌های مقاومت با پهپاد پایگاه اشغالگران آمریکایی در شهر الشدادی واقع در جنوب استان حس که سوریه را هدف قرار دادند. منابع رسانه‌ای شامگاه دیروز از حمله پهپادی به پایگاه آمریکا در سوریه و وقوع چند انفجار در آن خبر داده بودند. المیادین گزارش داد که صدای چند انفجار در این پایگاه شنیده شده است.
پیش از این، منابع خبری از هدف قرار گرفتن پایگاه نظامیان آمریکا در میدان نفتی کونیکو طی دو حمله جداگانه در کمتر از یک ساعت و نیز حمله پهپادی در به دو پایگاه غیرقانونی آمریکا در منطقه التنف در سوریه خبر داده بودند.
پایگاه‌های آمریکا در سوریه و عراق طی چند هفته اخیر، چندین بار هدف حمله، راکتی، موشکی و پهپادی مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته‌اند.
پنتاگون اخیراً اعلام کرده است: نیروهای آمریکایی از ۱۷ اکتبر هدف حدود ۷۰ حمله، شامل ۳۲ حمله در عراق و ۳۴ حمله در سوریه قرار گرفته‌اند که منجر به زخمی شدن ۶۲ سرباز آمریکایی شده است.
مقاومت اسلامی عراق پیشتر اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین و به دلیل دست داشتن آمریکا در کشتار و جنایت علیه آنها، حملات به پایگاه‌های واشنگتن در منطقه را تشدید خواهد کرد. امیدوارم از خبر حمله مقاومت عراق به نیروهای آمریکایی در پایگاه عین
الاسد
راضی بوده باشید.

حمله مقاومت عراق به نیروهای آمریکایی در پایگاه عین
الاسد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۵ ۰۲:۳۷:۴۲