حمله مقاومت عراق به سه پایگاه آمریکا در عراق و سوریه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله مقاومت عراق به سه پایگاه آمریکا در عراق و سوریه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، منابع عراقی اعلام کردند که نیروهای آمریکایی در پایگاه فرودگاه اربیل در شمال عراق هدف پرتاب راکت قرار گرفتند.
مقاومت اسلامی در عراق نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان ما با استفاده از موشک و پهپاد به ۳ پایگاه اشغالگران در عراق و سوریه حمله کردند.
مقاومت اسلامی عراق در این ارتباط گفته است که مجاهدان ما به پایگاه «خراب الجیر سوریه»، پایگاه «فرودگاه اربیل عراق» و پایگاه «کونیکو سوریه» حمله کردند.
روز گذشته نیز منابع خبری اعلام کرده بودند که پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در سوریه هدف حمله‌های موشکی جدید قرار گرفته‌اند. خبرنگار المیادین در سوریه گزارش داد که نظامیان اشغالگر آمریکایی در پایگاه میدان گازی «کونیکو» هدف حمله موشکی قرار گرفته‌اند.
همچنین منابع خبری اعلام کردند که پایگاه «خراب الجیر» وابسته به اشغالگران آمریکایی در سوریه با موشک هدف گرفته شده است.
شب گذشته نیز در ادامه حمله‌ها علیه پایگاه‌های آمریکا در خاک عراق و سوریه، دو پایگاه آمریکایی در استان دیر الزور سوریه هدف قرار گرفت.
شبکه المیادین بامداد یکشنبه گزارش داد که دو پایگاه آمریکا در میدان نفتی «العمر» و روستای «الخضرا» در دیرالزور هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.
این حمله‌ها در حالی انجام شده که مقاومت اسلامی عراق پیش‌تر اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین و به دلیل دست‌داشتن آمریکا در کشتار و جنایت علیه آن‌ها حمله‌های خود به پایگاه‌های واشنگتن در منطقه را تشدید خواهد کرد. امیدوارم از خبر حمله مقاومت عراق به سه پایگاه آمریکا در عراق و سوریه راضی بوده باشید.

حمله مقاومت عراق به سه پایگاه آمریکا در عراق و سوریه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۵ ۰۲:۳۶:۳۵