حمله مقاومت اسلامی عراق به سه هدف در فلسطین اشغالی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله مقاومت اسلامی عراق به سه هدف در فلسطین اشغالی به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، مقاومت اسلامی عراق از حمله به حداقل سه پایگاه و هدف اشغالگران در عمق فلسطین اشغالی طی ساعات گذشته خبر داده است.
مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که پایگاه هوایی «عوبدا» رژیم صهیونیستی را در سرزمین‌های اشغالی با پهپاد هدف قرار داده است.
همزمان مقاومت اسلامی عراق تائید کرد که سکوی متجاوز صهیونیست‌ها به نام «لویاتان» را در سرزمین‌های اشغالی با استفاده از پهپاد هدف قرار دادیم.
ساعاتی پیش از این نیز، مقاومت اسلامی عراق گفته بود که پایگاه اسرائیلی «الیفالط» در اراضی اشغالی را هدف حمله پهپادی قرار داده است.
بنابراین مقاومت اسلامی عراق در شب جاری تا این لحظه حداقل به سه هدف در مناطق اشغالی حمله کرده است.
دو شب پیش نیز، پهپادهای مقاومت عراق به مواضع دشمن صهیونیستی در بندر ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرد. مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که یک هدف حیاتی دشمن اشغالگر را در بندر ایلات (ام‌الرشراش) به وسیله هواپیماهای بدون سرنشین هدف گرفته است.
براساس این بیانیه، این هدف گیری مقاومت عراق دقیق بوده و پهپاد مورد نظر به هدف اصابت کرده است. همزمان شبکه عبری کان خبر از شنیدن صدای انفجاری بزرگ در آسمان ایلات داده و مدعی شده یک پرتابه در آسمان آن رهگیری شده است.
این برای چندمین بار است که بندر ایلات توسط نیروهای مقاومت عراق هدف قرار می‌گیرد.
چند شب پیش نیز مقاومت اسلامی عراق باردیگر اهدافی در جنوب مناطق اشغالی فلسطین را هدف قرار داد و همزمان اعلام کرد است که از طریق حملات پهپادی، پایگاه هوایی نظامی رژیم صهیونیستی در ایلات را هدف قرار داده است. به گفته مقاومت اسلامی عراق، مجاهدان این گروه سحرگاه پایگاه هوایی نظامی اشغالگران اسرائیل در ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.
مقاومت اسلامی عراق بامداد یکشنبه گذشته هم در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی بندر نفتی حیفا در فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است. طبق اعلام مقاومت اسلامی عراق، حیفا با یک فروند موشک پیشرفته «الأرقب» مورد حمله قرار گرفته است.
در این بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده بود: رزمندگان ما، بندر حیفا در اراضی اشغالی فلسطین را با موشک کروز پیشرفته ارقب هدف قرار دادند. این عملیات در ادامه مقاومت در برابر اشغالگران و یاری مردم غزه و پاسخ به جنایاتی انجام شده که رژیم غاصب علیه زنان و کودکان و سالخوردگان فلسطینی مرتکب می‌شود.
از سوی دیگر تحولات در غزه در حالی ادامه دارد که گردان‌های قسام اعلام کرده است که یک دستگاه بولدوزر نظامی صهیونیست از نوع D۹ را در جنوب شرق محله الصبره در شهر غزه با راکت تاندوم هدف قرار داده است.
گردان‌های قسام اعلام کرد دو خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب محله الزیتون در شهر غزه با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ و بمب شواظ هدف قرار داده است.
گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس، نظامیان صهیونیست را در شرق رفح در جنوب نوار غزه در کمینی سخت گرفتار کرد.
قسام اعلام کرد که دهانه یک تونل را پس از رسیدن نظامیان رژیم صهیونیستی متشکل از ۳ خودروی زرهی و یک بیل مکانیکی منفجر کرده که بر اثر آن برخی از اشغالگران کشته و برخی دیگر زخمی شدند.
گردان‌های قسام همچنین نظامیان صهیونیست را در جنوب محله الزیتون در شهر غزه با گلوله‌های خمپاره در هم کوبید.
نیروهای شهید عمر القاسم تاکید کرد که نیروهای اشغالگر را در نزدیکی منطقه المطار در شرق رفح با موشک‌های ۱۰۷ هدف قرار داده است.
همچنین گردان‌های قدس اعلام کرد مرکز فرماندهی و کنترل نیروهای اشغالگر را در محور نتساریم در جنوب شهر غزه هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است. امیدوارم از خبر حمله مقاومت اسلامی عراق به سه هدف در فلسطین اشغالی راضی بوده باشید.

حمله مقاومت اسلامی عراق به سه هدف در فلسطین اشغالی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۰ ۰۲:۳۹:۵۷