حمله مقاومت اسلامی عراق به اهداف حیاتی رژیم
صهیونیستی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله مقاومت اسلامی عراق به اهداف حیاتی رژیم
صهیونیستی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای حملات به مواضع دشمن را تایید کرد و گفت: ادامه تخریب سنگرهای دشمن را تأیید می‌کنیم.
مقاومت اسلامی عراق حملات خود را در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به قتل‌عام‌های اسراییل علیه غیرنظامیان فلسطینی از جمله کودکان، زنان و سالمندان عنوان کرده و گفته است: مجاهدین ما هدف حیاتی رژیم اشغالگر اسراییل را در سواحل بحرالمیت هدف قرار دادند.
مقاومت اسلامی عراق همچنین خواستار اخراج آمریکا از عراق شده و تاکید کرده است: ما از برادران جهادی خود می‌خواهیم که به صفوف مقاومت بپیوندند تا در بیرون راندن اشغالگران در این مرحله تاریخی در عراق و منطقه مشارکت مؤثر داشته باشند. اشغالگران آمریکایی با ترور رهبر ارشد «ابوباقر الساعدی» در بغداد، جنایات خود را افزایش دادند و بدین ترتیب تمامی قواعد درگیری را زیر پا گذاشتند.
به گفته مقاومت اسلامی: عراق، یک فرصت چند روز گذشته به طور قطع برای مردم، دوستان و طرف‌های مسؤول عراقی آشکار شد و بر همگان ثابت شد که دشمن اشغالگر آمریکا از پستی و خیانت خود دست بر نمی‌دارد و فقط زبان سلاح را می فهمد.
در بیانیه مقاومت اسلامی عراق همچنین بر ادامه حملات به اهداف دشمنان در منطقه تاکید شده است. امیدوارم از خبر حمله مقاومت اسلامی عراق به اهداف حیاتی رژیم
صهیونیستی
راضی بوده باشید.

حمله مقاومت اسلامی عراق به اهداف حیاتی رژیم
صهیونیستی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۰ ۰۲:۳۹:۵۲