حمله سایبری در جریان انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا در
ایلینوی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله سایبری در جریان انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا در
ایلینوی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، مقامات شهر شمپین در ایالت ایلینوی آمریکا از اختلال در انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا در این منطقه در پی حمله سایبری خبر دادند.
بر اساس این گزارش، مقامات محلی هدف از این حمله سایبری را جلوگیری از مشارکت شهروندان در رأی گیری اعلام کردند.
این مقامات اعلام کردند که این حمله سایبری به ایجاد مشکل در ارائه برخی خدمات انتخاباتی در ایالت ایلینوی منجر گردید.
لازم به ذکر است که انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا هر دو سال یک‌بار برگزار می‌شود، اما زمانی که با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود، همزمان نباشد، اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.
همه اعضای مجلس نمایندگان برای یک دوره دو ساله انتخاب می‌شوند، بنابراین همه ۴۳۵ کرسی مجلس نمایندگان در طول انتخابات میان دوره‌ای با هم رقابت می‌کنند. همچنین یک سوم از ۱۰۰ سناتور (۳۵ کرسی) در انتخابات میان دوره‌ای هر دو سال یک بار انتخاب می‌شوند. بعلاوه، انتخابات برای فرمانداران بسیاری از ایالت‌ها (۳۶ ایالت)، و همچنین بسیاری از مناصب سیاسی محلی در ایالت‌ها و شهرها نیز برگزار می‌شود.
روز سه شنبه ۸ نوامبر (۱۷ آبان) روز رسمی رأی‌گیری حضوری انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره بود، اما بسیاری از مردم آمریکا پیش از این آرای خود را از طریق پست ارسال کرده یا با حضور در مراکز رأی‌گیری، رأی داده‌ بودند. امیدوارم از خبر حمله سایبری در جریان انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا در
ایلینوی
راضی بوده باشید.

حمله سایبری در جریان انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا در
ایلینوی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۰۹ ۰۲:۳۷:۱۵