حمله دوباره مقاومت اسلامی عراق به پایگاه آمریکایی در
سوریه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله دوباره مقاومت اسلامی عراق به پایگاه آمریکایی در
سوریه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، مقاومت اسلامی عراق از هدف قرار دادن پایگاه آمریکایی کونیکو در سوریه خبر داد.
مقاومت اسلامی عراق گفته است که این حمله منجر به آسیب‌هایی به این پایگاه آمریکایی در سوریه شده است.
این دومین حمله مقاومت اسلامی عراق به این پایگاه آمریکایی در سوریه طی کمتر از ۲۴ ساعت گذشته است.
بعداز ظهر روز گذشته نیز این پایگاه آمریکایی در سوریه هدف حملات راکتی و موشکی نیروهای مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته است.
مقاومت اسلامی عراق تاکنون ده‌ها بار پایگاه‌های آمریکا را در شرق و شمال شرق سوریه و در غرب و شمال عراق هدف حمله پهپادی و راکتی قرار داده است.
مقاومت عراق، آمریکا را مسئول اصلی حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه می‌داند و تاکید کرده است که تا زمان توقف تجاوزات علیه غزه به حملات خود ادامه خواهد داد.
دو روز پیش نیز، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات وزارت دفاع آمریکا اعلام کرده بود که در حملات اخیر به پایگاه‌های نظامیان آمریکایی در عراق و سوریه حدود ۷۰ نظامی زخمی شده‌اند.
این مقامات پنتاگون همچنین اذعان کردند که شماری از نظامیان آمریکایی بر اثر این حملات دچار آسیب و ضربه مغزی شده‌اند.
اذعان مقامات پنتاگون به زخمی شدن ۷۰ نظامی آمریکایی در حملات اخیر به پایگاه‌های آنها در عراق و سوریه در حالی است که در تازه‌ترین دور حملات مقاومت اسلامی عراق به پایگاه‌های نظامیان آمریکایی، رسانه‌های خبری عراقی عصر شنبه گزارش دادند که ۴۰ راکت و موشک به سمت پایگاه عین الاسد در غرب عراق شلیک شده است.
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام هم در پی حمله موشکی و راکتی بی‌سابقه و گسترده مقاومت عراق به پایگاه نظامیان آمریکایی در عین الاسد اعلام کرد که در حال انجام معاینات و بررسی میزان آسیب‌های مغزی وارد شده به شماری از نظامیان آمریکایی در جریان حمله موشکی شامگاه شنبه به این پایگاه هستند. امیدوارم از خبر حمله دوباره مقاومت اسلامی عراق به پایگاه آمریکایی در
سوریه
راضی بوده باشید.

حمله دوباره مقاومت اسلامی عراق به پایگاه آمریکایی در
سوریه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۳ ۰۲:۳۸:۲۴