حمله جوانان فلسطینی به برج نظامی ارتش رژیم صهیونیستی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله جوانان فلسطینی به برج نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جوانان فلسطینی یک برج نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در ورودی اردوگاه العروب در شمال الخلیل با کوکتل مولوتف و نارنجک‌های دست‌ساز هدف قرار دادند.
گفته شده این برج بر اثر حملات جوانان فلسطینی دچار آسیب‌هایی شده است.
با این حال از آمار تلفات و یا زخمی‌ها در این حادثه گزارشی اعلام نشده است.
در عین حال عملیات ضدصهیونیستی و ضداشغالگری جوانان فلسطینی در دیگر مناطق ادامه یافت و اقدام مقاومتی جوانان فلسطینی در شهرک عزون واقع در شرق قلقیلیه در کرانه باختری به زخمی‌شدن ۴ شهرک‌نشین صهیونیست انجامید.
جوانان فلسطینی عصر امروز یکشنبه، با پرتاب سنگ به سوی خودروهای شهرک‌نشینان صهیونیست در شهرک عزون واقع در شرق قلقیلیه موفق شدند ۴ شهرک‌نشین صهیونیست را زخمی کنند و به ۱۰ دستگاه خودرو شهرک‌نشینان آسیب وارد کنند.
گفتنی است شهرک عزون شاهد تقابل مداوم میان شهرک‌نشینان صهیونیست و جوانان فلسطینی بوده که در برابر تجاوزهای شهرک‌نشینان به اراضی فلسطینیان در این منطقه مقاومت می‌کنند.
این اقدام ضدصهیونیستی در حالی اتفاق می‌افتد که مرکز داده‌پردازی فلسطینی معطی در گزارشی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۶ عملیات تیراندازی به سمت اهداف صهیونیستی در کرانه باختری به وقوع پیوسته است. جوانان فلسطینی همچنین به سمت صهیونیست‌ها کوکتل مولوتف پرتاب کرده و در چندین نقطه هم با آنان درگیر شدند. مقاومت در جنین نیز پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی را به گلوله بست و آن‌ها را وادار به ترک آسمان این منطقه کرد.
همچنین امروز منابع عبری زبان اعلام کردند که جسد یک نظامی زن صهیونیست در یکی از پادگان‌های ارتش رژیم صهیونیستی واقع در مرکز اراضی اشغالی پیدا شده است.
منابع عبری زبان با اشاره به پیداشدن جنازه بی‌جان این نظامی زن صهیونیست اعلام کردند که این واقعه به خانواده وی اطلاع داده شده است.
شبکه صهیونیستی کان با انتشار این گزارش اعلام کرد که پلیس نظامی رژیم صهیونیستی تحقیقات خود را در رابطه با هلاکت این نظامی صهیونیست آغاز کرده است.
بر اساس گزارش این شبکه عبری زبان، پلیس نظامی رژیم صهیونیستی اضافه کرده که به محض پایان تحقیقات درباره چگونگی هلاکت این نظامی صهیونیست، نتایج را جهت بررسی به دادستان نظامی رژیم صهیونیستی اعلام خواهد کرد.
گفتنی است چندی پیش نیز منابع عبری زبان از هلاکت یک نظامی زن صهیونیست دیگر در مرکز اراضی اشغالی فلسطین خبر داده بودند.
شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی در آن زمان اعلام کرده بود که یک افسر زن عضو یگان سایبری ارتش رژیم صهیونیستی موسوم به «افرات شریم زریحان» حین رفتن به سوی یکی از پایگاه‌های ارتش مُرده است.
این شبکه تلویزیونی عبری زبان در گزارش خود دلیل مرگ این افسر ارتش رژیم صهیونیستی را سانحه رانندگی ادعا کرده بود.
در آن زمان، خبر هلاکت این نظامی صهیونیست در حالی منتشر شد که رسانه‌های عبری زبان اطلاعات بیشتری را از چگونگی وقوع این حادثه مخابره نکردند. امیدوارم از خبر حمله جوانان فلسطینی به برج نظامی ارتش رژیم صهیونیستی راضی بوده باشید.

حمله جوانان فلسطینی به برج نظامی ارتش رژیم صهیونیستی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۱ ۰۲:۳۷:۳۷