حمله تند مقتدی صدر به تحرکات خزنده سفیر آمریکا در
عراق

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله تند مقتدی صدر به تحرکات خزنده سفیر آمریکا در
عراق
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رهبر جریان صدر در پیامی با حمله به سیاست‌های آمریکا و اقدامات سفیرش در عراق گفت: هدف سفیر آمریکا و دولت متبوعش در عراق فراهم نمودن بستری برای تبدیل عراق به پیروی از سیاست‌های این کشور و در نهایت تبدیل عراق از «ملتی حق‌گرا» به «ملتی با گرایش به همجنسگرایی» است.
مقتدی صدر با انتقاد از جو بایدن و دموکراسی جعلی در آمریکا گفت: آمریکا به تصور خود یک دولت دموکراتیک است، اما برخلاف ادعای رئیس جمهورش که در نطق‌های خود ملت آمریکا را «همجنسگرا» می‌خواند، هیچ اهمیتی به مطالبات مردم آمریکا که مخالف رواج این پدیده هستند، نمی‌دهد.
وی در پیام توییتری خود اعلام کرد که آمریکا همانطوری که دشمن صلح است، دشمن دموکراسی نیز هست؛ چرا که فاحشه‌گری را رواج می‌دهد.
رهبر جریان صدر عراق در صفحه توئیتر خود نوشت: آمریکا نه تنها دشمن صلح است، دشمن دموکراسی نیز هست؛ چراکه اشغالگر و دشمن دین است و فاحشه‌گری را رواج می‌دهد.
وی ضمن انتقاد از سیاست‌های بایدن و سفیر آمریکا در عراق افزود: می‌بینیم که این سفیه (سفیر آمریکا در عراق) راحت برای خود می‌چرخد و به هیچکس اهمیت نمی‌دهد.
رهبر جریان صدر عراق ادامه داد: کار ما به جایی رسیده که راضی باشیم زیر سلطه کشوری باشیم که دشمن دموکراسی و صلح و دین است؟؟ به خدا قسم که سفیر آمریکا و دولتش بدی ما و دینمان را می‌خواهند و کارهایش چیزی جز آغاز نشر فاحشه‌گری نیست؛ برای اینکه عراق هم مثل آمریکا همجنسگرا باشد؛ قطعاً اینگونه نخواهد شد.
وی در پایان پیام توییتری خود نوشت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که عراق امتی قرآنی و پیرو انبیا و رسولان الهی است. امیدوارم از خبر حمله تند مقتدی صدر به تحرکات خزنده سفیر آمریکا در
عراق
راضی بوده باشید.

حمله تند مقتدی صدر به تحرکات خزنده سفیر آمریکا در
عراق  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۴ ۰۲:۳۷:۰۹