حمله به رفح کارت بازی اسرائیل برای آزادی اسرااست/مقاومت
آماده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمله به رفح کارت بازی اسرائیل برای آزادی اسرااست/مقاومت
آماده است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در شرایطی که رسانه‌های عبری زبان مدعی‌اند که در صورت آزادسازی اسرای صهیونیستی از سوی حماس در نوار غزه، سران تل آویو آماده بازنگری در حمله زمینی به شهر رفح هستند، مقامات حماس با رد ادعاهای اشغالگران، پیشنهاد صهیونیست‌ها را عاری از واقعیت و «نمایشی» خواندند و آن را کارت بازی اشغالگران در فشار علیه گروه‌های مقاومت توصیف کردند.
شبکه خبری المیادین شامگاه جمعه گزارش داد که غازی حمد، عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تأکید کرد که صهیونیست‌ها، هیچ راهی جز مذاکره پیش روی خود ندارند و هر گونه عملیات در «رفح» هیچ سودی برای آنان به همراه نخواهد داشت.
عضو حماس با بیان اینکه استفاده از کارت رفح برای فشار به حماس، هیچ سودی نخواهد داشت و موضع این جنش را نیز تغییر نخواهد داد، خاطرنشان کرد: اسرائیل از ورود به رفح هیچ سودی نخواهد برد؛ زیرا یک بار دیگر مانند غزه، غرق خواهد شد.
این مقام حماس همچنین تأکید کرد که اگر اسرائیل تصمیم بگیرد وارد رفح شود، حماس، برای مقابله با این رژیم آمادگی بالایی دارد. امیدوارم از خبر حمله به رفح کارت بازی اسرائیل برای آزادی اسرااست/مقاومت
آماده است
راضی بوده باشید.

حمله به رفح کارت بازی اسرائیل برای آزادی اسرااست/مقاومت
آماده است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۷ ۰۲:۳۷:۳۲