حملات سایبری به سیستم‌های ده‌ها بیمارستان در چندین ایالت
آمریکا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حملات سایبری به سیستم‌های ده‌ها بیمارستان در چندین ایالت
آمریکا
به گزارش سوالات شرعی و احکام، یک حمله سایبری سیستم‌های رایانه‌ای بیمارستان‌ها را در سراسر آمریکا مختل کرده و اورژانس‌های چندین ایالت را مجبور کرده است تعطیل شوند. بسیاری از خدمات درمانی و مراقبت‌های اولیه امروز (جمعه) در آمریکا تعطیل بودند، زیرا کارشناسان امنیتی برای تعیین میزان مشکل و حل آن تلاش می‌کردند.
وبگاه «روسیا الیوم» گزارش داد که هک شدن اطلاعات امنیتی داده‌ها روز پنجشنبه در تأسیساتی که توسط هلدینگ پزشکی «پراسپکت» اداره می‌شد، که در کالیفرنیا مستقر است و بیمارستان‌ها و کلینیک‌هایی در آن‌جا و تگزاس، کانکتیکات، رود آیلند و پنسیلوانیا دارد، آغاز شد.
این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «پس از اطلاع از این موضوع، سیستم‌های خود را برای محافظت از آن‌ها آفلاین کردیم و با کمک متخصصان امنیت سایبری تحقیقاتی را آغاز کردیم. در حالی که تحقیقات ما ادامه دارد، ما بر روی رفع نیازهای مبرم بیماران خود متمرکز هستیم، زیرا با پشتکار تلاش می‌کنیم تا در اسرع وقت به حالت عادی برگردیم.»
به گفته آژانس امنیت سایبری آمریکا، در ماه ژوئن، چندین آژانس آمریکایی، ازجمله وزارت انرژی، توسط مجرمان سایبری که شرکت‌های خصوصی و مؤسسات دولتی را تحت تأثیر قرار دادند، مورد حمله هکری قرار گرفتند. امیدوارم از خبر حملات سایبری به سیستم‌های ده‌ها بیمارستان در چندین ایالت
آمریکا
راضی بوده باشید.

حملات سایبری به سیستم‌های ده‌ها بیمارستان در چندین ایالت
آمریکا  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۵ ۰۲:۳۹:۵۵