حمایت مجلس از تغییر الگوی کشت در کشاورزی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمایت مجلس از تغییر الگوی کشت در کشاورزی به گزارش سایت احکام به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، «حمیدرضا حاجی‌بابایی» در حاشیه نشست هم‌اندیشی الگوی کشت محصولات کشاورزی افزود: اجرای الگوی کشت محصولات کشاورزی به معنای نجات کشور است و مجلس برای امنیت غذایی، سیاسی و اقتصادی مردم باید به این طرح کمک کند.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: این آمادگی در مجلس وجود دارد تا از اجرای الگوی کشت محصولات کشاورزی حمایت کند.
حاجی‌بابایی ادامه داد: پس از آن که وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌ها و گفتمان مربوط به الگوی کشت برای سال آینده را آماده و به مجلس ارائه کند ما نیز بررسی برنامه را آغاز می‌کنیم و متناسب با برنامه‌ای که تدوین و از سوی این وزارتخانه ارائه شده، کمک خواهیم کرد.
وی در مورد اختصاص ردیف ویژه در قانون بودجه برای اجرای طرح الگوی کشت محصولات کشاورزی نیز تصریح کرد: تخصیص ردیف ویژه برای این طرح شدنی است.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزارت جهاد کشاورزی برای موفقیت طرح الگوی کشت ممکن است حدود ۵۰ مؤلفه تعریف کند و وقتی مجلس اصل طرح را بپذیرد هر چه لازم باشد برای موفقیت و اجرای آن انجام می‌دهد. امیدوارم از خبر حمایت مجلس از تغییر الگوی کشت در کشاورزی راضی بوده باشید.

حمایت مجلس از تغییر الگوی کشت در کشاورزی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۳ ۰۲:۳۷:۵۴