حمایت استان قزوین از ورزشکاران افتخارآفرین در صحنه‌های بین
المللی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمایت استان قزوین از ورزشکاران افتخارآفرین در صحنه‌های بین
المللی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین شامگاه شنبه در آئین بدرقه ورزشکاران استان قزوین به مسابقات آسیایی و پاراآسیایی هانگژو چین اظهار داشت: تعداد بالای ورزشکاران، مربیان، داوران و سرپرستان اعزامی از استان قزوین به این مسابقات و همچین امید مدال آوری ورزشکاران قزوینی در این مسابقات نشان دهنده ظرفیت بالای استان قزوین و حضور افراد با استعداد و توانمند در این مرز و بوم است.
وی اظهار داشت: پاداش ویژه استان قزوین به ورزشکاران با توجه به پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان استان بوده و امیدواریم که مورد رضایت ورزشکاران استان باشد، هرچند افتخار آفرینی ورزشکار بسیار ارزشمندتر از موضوعات مادی است ولی سعی می‌کنیم در حد توان از آنها حمایت لازم صورت گیرد.
اعلایی با بیان اینکه امیدواریم تمامی ورزشکاران حاضر در این مسابقات با مدال طلا بازگردند، گفت: اگر تمامی ورزشکاران استان با مدال طلا به استان بازگردند، تمامی پاداش‌های استانی دوبرابر می‌شود.
استاندار قزوین اضافه کرد: با تمامی دوستان نشست‌های مختلفی را برگزار کرده‌ایم و با دغدغه‌های آنها آشنا هستیم و همواره قدردان تلاش‌ها و زحمات آنها بوده و خواهیم بود و امیدواریم مانند همیشه در این مسابقات هم توفیق ارزشمندی را برای کشور به دست بیاورند. امیدوارم از خبر حمایت استان قزوین از ورزشکاران افتخارآفرین در صحنه‌های بین
المللی
راضی بوده باشید.

حمایت استان قزوین از ورزشکاران افتخارآفرین در صحنه‌های بین
المللی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۰ ۰۲:۳۷:۳۲