حمایت از ورزش کمک به توسعه کردستان است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمایت از ورزش کمک به توسعه کردستان است به گزارش خبرنگار سایت احکام، اسماعیل زارعی کوشا، غروب پنج شنبه در بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی آبیدر سنندج در جریان وضعیت ورزشکاران و امکانات رفاهی ورزشی این باشگاه قرار گرفت و حمایت از حوزه ورزش را کمک به توسعه استان دانست و اظهار کرد: جامعه ما نیازمند توجه به ورزش برای برون رفت از آسیب‌های اجتماعی و نیل جوانان و آینده سازان استان به سمت آینده‌ای روشن است که می‌توان نتایج اهمیت دادن به آن را در جایگاه‌ها و سکوهای جهانی و بین‌ المللی به خوبی مشاهده کرد.
وی، ورزش را سدی در برابر آسیب‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: ورزشکاران و قهرمانان از سرمایه‌های ارزشمند شهر محسوب می‌شوند و استفاده از تجربیات این دلاور مردان برای پرورش و اشاعه بیشتر فرهنگ ورزشی، بسیار مؤثر است.
زارعی‌کوشا با اشاره به زیرساخت‌های ضعیف کردستان نسبت به استان‌های دیگر در حوزه ورزش، تاکید کرد: ورزش استان نیازمند توجه ویژه دولت و حمایت خیرین و مؤسسات عام‌المنفعه است.
وی ضمن قدردانی از مدیر عامل هیأت فوتبال و باشگاه آبیدر سنندج که خالصانه بدون هیچ چشم‌داشتی به فرزندان این شهر خدمت می‌کنند، ادامه داد: این اقدام ارزشمند باعث اجر عظیم و باقیات‌الصالحات به شمار می‌رود و نزد خداوند محفوظ می‌ماند.
استاندار کردستان با بیان اینکه حضور جوانان درعرصه‌های ورزشی جهانی نیازمند حمایت همه مسئولین جهت رفع دغدغه آنها است که با فراغ بیشتر بتوانند برای کشور افتخار کسب کنند، گفت: شناسایی و حمایت از استعدادهای ورزشی یکی از مهمترین وظایف نهادهای ذیربط است و خوشبختانه مجموعه مدیریتی استان با انرژی مثبت، خلاقانه تسهیلگر امور هستند و از جامعه ورزشی استان همواره به گرمی حمایت و استقبال می‌کنند.
وی در جمع اعضای باشگاه آبیدر سنندج و جوانان فوتبالیست عنوان کرد: فراهم کردن شرایط مناسب برای بهره‌مندی همه آحاد مردم، جوانان و نوجوانان در امر ورزش می‌تواند پتاسیل‌های بالقوه ورزشی شهر را شکوفا کند لذا با برنامه‌ای مدون، احیای فوتبال استان را در دستور کار قرار می‌دهیم و حل مسائل این حوزه را با قوت کامل، دنبال می‌کنیم. امیدوارم از خبر حمایت از ورزش کمک به توسعه کردستان است راضی بوده باشید.

حمایت از ورزش کمک به توسعه کردستان است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۱ ۰۲:۴۰:۳۰