حمایت از فروش و صادرات خرمای دشتستان در دستور کار
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حمایت از فروش و صادرات خرمای دشتستان در دستور کار
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدمهدی برومندی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در دشتستان اظهار داشت: امروز به دعوت نماینده دشتستان بازدیدی را از باغات و مراکز تولید خرمای این شهرستان داشتیم.
وی با اشاره به برگزاری نشست با نخلداران و فعالان حوزه خرما در شهرستان دشتستان بیان کرد: دشتستان یکی از مهمترین تولیدکنندگان خرمای کشور است و نقش مهمی در تولید این محصول دارد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی اضافه کرد: نشست خوبی را با تشکل‌های بخش کشاورزی و زنجیره‌های تولید خرما داشتیم که می‌تواند نقش مهمی در رفع مشکلات این حوزه داشته باشد.
وی افزود: امروز به دستور وزیر جهاد کشاورزی تیمی متشکل از رئیس تعاون روستایی و حوزه دفتر وزارت و معاونت امور باغبانی در دشتستان نشست تخصصی را داشتیم.
برومندی با اشاره به آغاز برداشت خرما در شهرستان دشتستان تصریح کرد: تلاش کردیم که در کنار تولیدکنندگان خرما و فعالان بخش خصوصی باشیم و تدابیر لازم برای به بازار رسانی، فرآوری و صادرات خرما را داشته باشیم.
وی از حمایت دولت از نخلداران خبر داد و خاطرنشان کرد: با هماهنگی و همراهی صورت گرفته، ساز و کاری برای رفع مشکلات حوزه خرما طراحی می‌شود و حمایت لازم از نخلداران انجام می‌شود. امیدوارم از خبر حمایت از فروش و صادرات خرمای دشتستان در دستور کار
است
راضی بوده باشید.

حمایت از فروش و صادرات خرمای دشتستان در دستور کار
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۵ ۰۲:۴۹:۳۳