حماس: جامعه جهانی صهیونیست‌ها را تحت فشار قرار دهد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حماس: جامعه جهانی صهیونیست‌ها را تحت فشار قرار دهد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، پس از حمله خونین رژیم صهیونیستی به یک مدرسه وابسته به سازمان ملل در خان یونس، اکنون مقامات فلسطینی به شدت از تل آویو خشمگین هستند.
بر این اساس، جنبش مقاومت فلسطین موسوم به حماس از جامعه جهانی خواست رژیم صهیونیستی را به دلیل اعمال توحش علیه غیرنظامیان و هدف قرار دادن مدارسی که آوارگان در آن پناه گرفته‌اند، تحت فشار قرار دهد.
در بیانیه حماس از مردم سرتاسر جهان خواسته شده است در مخالفت با فجایع رخ داده در غزه به ویژه حمله به مدارس تظاهرات گسترده برگزار شود.
حماس با محکوم کردن این حمله، تاکید دارد: حمله به این مدرسه در خان یونس آخرین اقدام در سلسله اقدامات صهیونیست‌ها در نسل کشی و قتل عام فلسطینیان محسوب می‌شود. ما از مردم عرب، مسلمان، و ملت‌های آزاده جهان می‌خواهیم در برابر اقدامات صهیونیست‌ها سکوت نکرده و به پا خیزند.
در این بیانیه همچنین از فلسطینیان ساکن کرانه باختری خواسته شده است از تمامی ابزارهایی که در اختیار دارند از مردم غزه حمایت کنند.
در حمله به مدرسه وابسته به سازمان ملل در خان یونس که چهارمین حمله از این دست طی ۴ روز اخیر محسوب می‌شود دستکم ۲۹ فلسطینی به شهادت رسیده و ۶۰ تن زخمی شدند. امیدوارم از خبر حماس: جامعه جهانی صهیونیست‌ها را تحت فشار قرار دهد راضی بوده باشید.

حماس: جامعه جهانی صهیونیست‌ها را تحت فشار قرار دهد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۰ ۰۲:۳۹:۴۹