حلقه‌های میانی نهضت خدمت‌رسانی به مردم را سرلوحه کار خود
بدانند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حلقه‌های میانی نهضت خدمت‌رسانی به مردم را سرلوحه کار خود
بدانند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی شامگاه چهارشنبه در مراسم گردهمایی حلقه‌های میانی شهرستان سروآباد با تبریک روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها اظهار کرد: حلقه‌های میانی نیروهای مردمی هستند که با فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خود جامعه اسلامی را به پیش می‌برند و کمک حال نظام و انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: اولین توصیه بنده به حلقه‌های میانی این است که با مردم باشند و خود را از مردم دور ندانند و بحث نهضت خدمت و خدمت‌رسانی به مردم باید سرلوحه کاری حلقه‌های میانی باشد و حل مشکلات و مطالبات مردم دغدغه آنها باشد.

نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: حلقه‌های میانی باید حداقل هفته‌ای یکبار جلسات و نشست‌‎هایی را باهم برگزار کنند و این نشست‌ها باید هدفمند و منظم باشند و در راستای پیگیری و مطالبات مردم باشد.
انتخابات نماد مردمی سالاری دینی انقلاب اسلامی ایران است
مدیر کل سیاسی اجتماعی انتخابات استانداری کردستان نیز با اشاره به نزدیک بودن انتخابات گفت: انتخابات نماد مردمی سالاری دینی انقلاب اسلامی ایران است و انتخاباتی که در میهن اسلامی ما برگزار می‌شود حتی در نحوه اجرای آن، نمونه آن را نمی‌توان در هیچ جای دنیا مشاهده کرد.
محمد رضایی افزود: یکی از پارامترهای خدمت به مردم این است که خودشان را در سرنوشت کشورشان سهیم کرد و این مهم به واسطه برگزاری انتخابات تجلی خواهد یافت همانگونه که با پیروی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ انتخابات برگزار شد و مردم به این نظام و این انقلاب رأی دادند.
وی خاطرنشان کرد: امروز نقش حلقه‌های میانی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن انتخابات بسیار مهم و تأثیر گذار است و می‌توانند با تشویق مردم به شرکت در انتخابات زمینه برگزاری انتخاباتی باشکوه را رقم بزنند و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و برملا کنند.

فرماندار شهرستان سروآباد هم در این مراسم با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی اظهار داشت: حلقه‌های میانی ابتدا در سطح روستاهای تابعه شهرستان متشکل از دهیار، شورای اسلامی، امام جماعت روستا، فرماندهان پایگاه‌های بسیج روستاها، معتمدین و ریش سفیدان روستاها تشکیل شد.
مهمترین هدف تشکیل حلقه‌های میانی تدوین سند چشم‌انداز و توسعه روستاها است
حسن زارعی با بیان اینکه یکی از ملاک‌های ارزیابی دهیاران همین تشکیل حلقه‌های میانی در روستاها است، افزود: مهمترین هدف از تشکیل این حلقه‌های میانی تدوین سند چشم‌انداز و توسعه روستا و حل مشکلات مهم روستاها و پیگیری مطالبات عمومی است.

وی ادامه داد: در این شرایط حساس که ایام انتخابات نزدیک است مهمترین وظیفه حلقه‌های میانی تشویق مردم به حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی است.
وی در ادامه با تسلیت شهادت سردار سلیمانی به ویژگی‌های این سردار رشید اسلام اشاره کرد و گفت: مردمی بودن و دفاع از مظلومان جهان از مهمترین ویژگی‌های سردار شهید سلیمانی بود.

فرماندار سروآباد گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی با شهادتش خون تازه ای به جبهه مقاومت بخشید و باعث سربلندی و عزت ایران و ایرانی در جهان شد.
وظیفه حلقه‌های میانی تبیین دستاوردهای انقلاب است
دستیار مردمی سالاری استانداری کردستان نیز در این مراسم اضافه کرد: وظیفه حلقه‌های میانی تبیین دستاوردهای انقلاب و اهمیت برگزاری انتخابات در آینده کشور برای مردم است لذا تأثیر این حلقه‌های میانی امروز بیشتر از هر زمان دیگری است.
صادقی با اشاره به نقش حلقه‌های میانی گفت: تشکیل حلقه‌های میانی ابتدا توسط مقام معظم رهبری مطرح شد و بیانگر اهمیت و تأثیرگذاری آن در سطح جامعه است.

در پایان این مراسم از جمعی از سرحلقه‌های میانی شهرستان سروآباد تجلیل و قدردانی شد. امیدوارم از خبر حلقه‌های میانی نهضت خدمت‌رسانی به مردم را سرلوحه کار خود
بدانند
راضی بوده باشید.

حلقه‌های میانی نهضت خدمت‌رسانی به مردم را سرلوحه کار خود
بدانند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۴ ۰۲:۴۰:۲۹