حقوق بشر آمریکایی/ پلیس آمریکا زن باردار را به گلوله
بست!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حقوق بشر آمریکایی/ پلیس آمریکا زن باردار را به گلوله
بست!
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از یورونیوز، در پی بازتاب تصاویری از رسوایی حقوق بشری جدید پلیس آمریکا در روز جمعه در رسانه‌های خبری بین‌المللی، خشم عمومی آمریکا را فرا گرفت.
رسانه‌های محلی آمریکا روز جمعه از جنایت جدید پلیس آمریکا در قتل یک زن جوان ۲۱ ساله در پارکینگ یک فروشگاه مواد غذایی در شهرستان بلندون حومه ایالت اوهایو خبر دادند.
رسانه‌های محلی اوهایو به نقل از مقامات محلی گفتند که فرزند متولد نشده تاکیا یانگ نیز در این تیراندازی جان خود را از دست داده است.
این تیراندازی زمانی رخ داد که پلیس سعی کرد خودروی یانگ را پس از متهم شدن وی به دزدی از یک مغازه متوقف کند.
خانواده این زن جوان اعلام کرده است که دختر متولد نشده او قرار بود دو ماه دیگر یعنی در نوامبر به دنیا بیاید. به گفته خانواده یانگ, او دو فرزند دیگر نیز داشت.
چاندا براون، وکیل خانواده یانگ، روز جمعه در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت که هیچ توجیهی برای استفاده از نیروی مرگبار از سوی پلیس وجود ندارد.
آمریکا در سال‌های اخیر شاهد تظاهرات گسترده علیه خشونت مرگبار پلیس، از جمله قتل جورج فلوید در سال ۲۰۲۰ توسط پلیس در مینیاپولیس بوده است. مدافعان حقوق بشر همچنان خواستار پاسخگویی و پایان دادن به نژادپرستی ضد سیاهپوستان توسط پلیس هستند. امیدوارم از خبر حقوق بشر آمریکایی/ پلیس آمریکا زن باردار را به گلوله
بست!
راضی بوده باشید.

حقوق بشر آمریکایی/ پلیس آمریکا زن باردار را به گلوله
بست!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۲ ۰۲:۳۷:۵۶