حفاری در سطح شهر یزد ممنوع شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حفاری در سطح شهر یزد ممنوع شد به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد، محمدجواد آقایی اظهار کرد: به منظور برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و نوروز ۱۴۰۳ انجام هرگونه حفاری در سطح شهر یزد از تاریخ پنجم بهمن ماه ۱۴۰۲ لغایت پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ ممنوع است.
وی افزود: با ارسال نامه ای به شرکت های آب و فاضلاب، گاز، مخابرات، توزیع برق و مجری طرح فاضلاب شهری، موضوع ممنوعیت حفاری در سطح شهر اعلام شده است.
آقایی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به ایام برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، برای جلوگیری از حوادث و رخدادهای ناشی از قطعی زیرساخت های ارتباطی کشور و همچنین تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ و افزایش حجم ترافیک و تردد در معابر شهری و تسهیل در تردد، از تاریخ پنجم بهمن ماه سال جاری لغایت پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ از صدور هرگونه مجوز حفاری خودداری می شود.
وی تاکید کرد: از شرکت های خدمات رسان درخواست شده تا ترتیبی اتخاذ شود تا تمامی عملیات حفاری شده قبل نیز، تا روز چهارشنبه چهارم بهمن ماه به پایان رسیده و نسبت به مرمت و پاکسازی تمامی حفاری ها اقدام شود. امیدوارم از خبر حفاری در سطح شهر یزد ممنوع شد راضی بوده باشید.

حفاری در سطح شهر یزد ممنوع شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۸ ۰۲:۳۹:۳۰