حضور کردستان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته
تهران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حضور کردستان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته
تهران
منصور سایت احکامزاد در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: کردستان آماده حضور در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران است و با محوریت «موسیقی و نوروز» در این نمایشگاه حضور می‌یابد.
وی افزود: این نمایشگاه با رویکردهای گردشگری سبز و رویدادهای گردشگری از تاریخ ٢٣ بهمن‌ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان با بیان اینکه استان کردستان در این رویداد فرهنگی با تم نوروز و موسیقی و گردشگری تجاری در سالن شماره ٧ و ٨ حضور خواهد یافت، افزود: در این نمایشگاه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان به همت این اداره‌کل و با همکاری شهرداری، اتاق بازرگانی، علوم پزشکی و فعالان بخش خصوصی گردشگری استان در فضایی به مساحت ٢٧٢ مترمربع معرفی می‌شود.
سایت احکامزاد عنوان کرد: ارائه ٨٠ بسته و فرصت سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری کردستان به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، رونمایی از سه فعالیت استان در بخش‌های مختلف گردشگری با حضور معاون گردشگری کشور، حضور بخش گردشگری سلامت در (سالن ٣٨ نمایشگاه) خارج از غرفه اصلی استان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و میزگردهای تخصصی، نمایش ماکت مراسم نوروز کُردی، مراسم هزار دف روستای پالنگان و نمایش روستای پلکانی پالنگان از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده استان کردستان در هفدهمین نمایشگاه گردشگری تهران است.
وی یادآور شد: همچنین در این رویداد فرهنگی سازهای موسیقی، گلیم‌بافی و صنایع‌دستی کردستان معرفی و به صورت زنده ورکشاپ خواهند داشت.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بیان کرد: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته از ٢٣ تا ٢٦ بهمن‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر حضور کردستان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته
تهران
راضی بوده باشید.

حضور کردستان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته
تهران  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۲ ۰۲:۳۸:۵۴