حضور پرشور جامعه کار و تولید نشاط را در انتخابات فراهم
می‌کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حضور پرشور جامعه کار و تولید نشاط را در انتخابات فراهم
می‌کند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرزاد پیشکاری شامگاه شنبه در نشست با اعضای انجمن صنفی کارگران و استادکاران بخش ساختمان استان، اظهار کرد: حضور در انتخابات تلاش برای اقتدار کشور و تعیین سرنوشت است و از کارگران و استادکاران بخش ساختمان دعوت می‌کنیم با مشارکت حداکثری و حضور فعالانه و پر شور در انتخابات، ضمن بر هم زدن نقشه و توطئه دشمنان انقلاب، زمینه حضور افراد صلاحیت دار و انقلابی که پیگیر مشکلات حوزه کارگری باشند را فراهم نمایند.
وی با بیان اینکه توسعه در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و به ویژه اقتصادی مرهون تلاش‌ها و خودباوری فرهنگ اسلامی در میان جامعه شریف کارگران است، افزود: حضور کارگران و خانواده‌های آنان در انتخابات پیش رو می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش مشکلات معیشتی و فراهم کردن بستر رفاه و آسایش در جامعه داشته باشد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه کارگران در بخش‌های مختلف زیر ساختی، صنعتی و تولیدی کشور، تحریم‌های ظالمانه دشمن را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کردند، خاطرنشان کرد: این قشر زحمت کش با شرکت گسترده خود در انتخابات پیش رو، جواب دندان شکنی به دشمنان انقلاب در پای صندوق‌های رأی خواهند داد.
پیشکاری اضافه کرد: جامعه شریف کارگران در عرصه‌های مختلف به ویژه دوران پیروزی انقلاب، دفاع مقدس، دوران سازندگی و هم اکنون نیز در سنگرهای اقتصادی همواره یار و یاور نظام بوده‌اند، از جامعه کارگران استان می‌خواهیم در جشن‌ها و برنامه‌های دهه مبارک فجر انقلاب حضور فعالانه داشته باشند. امیدوارم از خبر حضور پرشور جامعه کار و تولید نشاط را در انتخابات فراهم
می‌کند
راضی بوده باشید.

حضور پرشور جامعه کار و تولید نشاط را در انتخابات فراهم
می‌کند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۸ ۰۲:۳۷:۳۳