حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را دچار یأس
می‌کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را دچار یأس
می‌کند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، علی اکبر عزیزی با اشاره به اهمیت دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات بسیار مهم است و مردم می توانند با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای امید دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنند.
وی با قدردانی از همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه داد: در ۴۵ سال گذشته حرف اول را مردم زدند بنابراین این مردم هستند که صاحبان انقلابند و در تحقق اهداف عالیه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب مشارکت جدی داشته و دارند و با حضور پررنگ و بی‌نظیر خود در انتخابات پیش رو به دشمنان نشان خواهند داد که پای آرمان های خود محکم و استوار ایستاده اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ادامه داد: در فرایند برگزاری انتخابات پیش رو، طبق رویکرد و اهدافی که رهبر معظم انقلاب مطرح کردند در چهار مولفه مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت به نحوی برنامه ریزی و عمل شده که انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه در استان شاهد باشیم.
عزیزی با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در طول ۴۵ سال گذشته، افزود: مسوولان با استفاده از ظرفیت هایی از قبیل رسانه‌ها، فضای مجازی، صدا و سیما و امثال آن به تولید محتوا از روند پیشرفت کشور در مقایسه با دوران قبل از انقلاب و حال حاضر در روستاها، مراکز بخش و شهر یزد در حوزه های مختلف از قبیل راه، آبرسانی، برق رسانی و … اقدام و این خدمت رسانی ها را برای مردم تبیین و گزارش کنند.
گفتنی است؛ انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می شود، استان یزد با چهار حوزه انتخابیه و ۱۲ شهرستان دارای چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی است. امیدوارم از خبر حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را دچار یأس
می‌کند
راضی بوده باشید.

حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمن را دچار یأس
می‌کند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۸ ۰۲:۴۱:۳۵