حسین رضازاده: به مدال‌آوری پاراوزنه برداران ایران امیدوار
هستیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حسین رضازاده: به مدال‌آوری پاراوزنه برداران ایران امیدوار
هستیم
به گزارش خبرنگار سایت احکام از هانگژو، حسین رضازاده رئیس انجمن پارا وزنه برداری آمادگی بدنی و روحی ملی پوشان پاراوزنه برداری ایران در آستانه چهارمین دوره بازی‌های پارا آسیایی هانگژو را خوب توصیف کرد و گفت: تیم مردان ایران با ۱۰ نفر و تیم بانوان هم برای اولین بار با چهار نفر در بازی‌های پارآسیایی شرکت کرده‌اند.
وی ادامه داد: خوشبختانه این تیم‌ها با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و توان یابان، ۱۸ مرحله اردوی آمادگی را سپری کردند و امیدوارم در روز مسابقات هم بتوانند توانایی خود را نشان دهند و مدال‌های خوش رنگی برای کاروان ورزشی فرزندان ایران به ارمغان آورند.
قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک گفت: سال‌ها وزنه زدم و حالا با افتخار کنار ورزشکارانی هستم که به معنای واقعی بااراده هستند. من هم تمام تلاش خود را برای ایجاد شرایط مناسب برای توان یابان انجام می‌دهم.
رییس انجمن پاراوزنه برداری با گرامیداشت یاد و خاطره سیامند رحمان گفت: یاد و خاطره این قهرمان پرآوازه که افتخارات بسیار ارزشمندی برای کشورمان به ارمغان آورد، همواره زنده است، و همواره یاد این پهلوان خوش اخلاق هستیم و امیدوارم بچه‌ها با مدال‌های خوش رنگ روح سیامند عزیز را شاد کنند. امیدوارم از خبر حسین رضازاده: به مدال‌آوری پاراوزنه برداران ایران امیدوار
هستیم
راضی بوده باشید.

حسین رضازاده: به مدال‌آوری پاراوزنه برداران ایران امیدوار
هستیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۰ ۰۲:۳۷:۵۶