حزب الله لبنان یک پایگاه اسراییلی دیگر را هدف قرار
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حزب الله لبنان یک پایگاه اسراییلی دیگر را هدف قرار
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، حزب الله لبنان یک پایگاه اسرائیلی دیگر را هدف قرار داد.
حزب الله لبنان اعلام کرد نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در پایگاه زرعیت در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله موشکی قرار داده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کرده است.
روز گذشته نیز، رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که حزب الله لبنان یک جنگ فرسایشی علیه اسرائیل در جبهه شمالی به راه انداخته است. در ادامه این گزارش آمده است: ما هر روز شاهد پرتاب موشک‌ها و موشک‌های ضدرزه به سمت بخش‌های شمالی اسرائیل هستیم.
حزب الله لبنان صبح دیروز نیز از حمله به تجهیزات جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی در یکی از پایگاه‌های این رژیم در شمال فلسطین اشغالی خبر داده است. مقاومت اسلامی حزب الله لبنان در این ارتباط با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین و پشتیبانی از مقاومت دلاور و شریف آن، مجاهدان مقاومت اسلامی ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه (به وقت بیروت) تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پایگاه «الرادار» در مزارع اشغالی شبعا با سلاح مناسب و به صورت مستقیم هدف قرار دادند.»
رسانه‌های رژیم صهیونیستی هم اعلام کردند که یک پایگاه ارتش اسرائیل در منطقه «جبل الشیخ» به تازگی هدف دو موشک از لبنان قرار گرفته است.
دیروز همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از شهردار شهرک اشغالی «کریات شمونه»، در شمال فلسطین اشغالی گزارش دادند که این شهرک هر روز هدف حملات موشکی و راکتی مقاومت از جنوب لبنان قرار می‌گیرد.
شهردار شهرک کریات شمونه همچنین گفت که اگر یک روز این شهرک به صورت مستقیم هدف حملات حزب الله قرار نگیرد، مناطق اطراف آن حتماً هدف قرار می‌گیرند.
وی در ادامه اذعان کرد که موشک‌های حزب الله دیگر آن موشک‌هایی که در جنگ‌های سابق از آن استفاده می‌کرد، نیست.
روزنامه «یدیعوت آحارانوت» نیز به نقل از «نعمان گابی» شهردار شهرک شلومی گزارش داد که اصابت موشک‌های برکان حزب الله به این شهرک شدت گرفته است و صهیونیست‌ها در معرض خطر واقعی قرار دارند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از آمارهای رسمی اعلام کردند که در حملات حزب الله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی در الجلیل اعلی از هفتم اکتبر ۵۱۲ ساختمان صهیونیست‌ها به صورت کلی یا جزئی خسارت دیده است.
بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، استفاده حزب الله از موشک‌های سنگین مانند «برکان» و «فلق» در هفته گذشته افزایش یافت و تنها در حمله موشکی روز شنبه حزب الله به شهرک «شلومی»، به ۵۰ مقر و ساختمان اشغالگران در این شهرک خسارت کلی و جزئی وارد شد. امیدوارم از خبر حزب الله لبنان یک پایگاه اسراییلی دیگر را هدف قرار
داد
راضی بوده باشید.

حزب الله لبنان یک پایگاه اسراییلی دیگر را هدف قرار
داد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۲ ۰۲:۴۰:۴۸