حزب الله لبنان اهانت صهیونیست‌ها به قرآن کریم را محکوم
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حزب الله لبنان اهانت صهیونیست‌ها به قرآن کریم را محکوم
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای به هتاکی گروهی از شهرک‌نشینان اشغالی در بی حرمتی به مقدسات مسلمین واکنش نشان داد.
وبگاه المنار لبنان شامگاه جمعه گزارش داد که در پی بی‌حرمتی شماری از شهرک نشینان تندرو صهیونیستی به ارزش‌های دینی و انسانی مسلمانان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که اقدام صهیونست‌های افراطی در هتک حرمت نمادهای دینی مسلمانان از جمله یورش به مساجد و آتش زدن قرآن و تخریب مزارع فلسطینیان با حمایت همه‌جانبه نظامیان صهیونیستی در شهرک‌های «عوریف» و «ترمسعیا» اقدامی محکوم‌آمیز و جنایتی خطرناک است.
در این بیانیه آمده است که بی‌حرمتی به مقدسات مسلمین اقدامی جنایت‌کارانه و خطرناک است که که تمام ارزش‌های دینی و انسانی و اخلاقی را زیرپا می‌گذارد.
حزب الله لبنان اعلام کرد که از دولت‌های اسلامی و عربی و سازمان‌های حقوقی و نهادهای بین المللی می‌خواهیم تا تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار این اقدام جنایتکارانه اتخاذ کنند.
یادآور می‌شود که امروز گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست با یورش به مسجد شهرک عوریف در جنوب نابلس، یک نسخه از قرآن کریم را پاره کردند.
این اولین بار نیست که صهیونیست‌ها به مقدسات اسلامی توهین می‌کنند؛ نیروهای رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشینان افراطی بارها به مساجد و اماکن مذهبی در سرزمین‌های اشغال شده، حمله کرده‌اند. امیدوارم از خبر حزب الله لبنان اهانت صهیونیست‌ها به قرآن کریم را محکوم
کرد
راضی بوده باشید.

حزب الله لبنان اهانت صهیونیست‌ها به قرآن کریم را محکوم
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۴ ۰۲:۴۵:۴۴