حزب الله:با موشک هدایت شونده به دو پایگاه صهیونیستی حمله
کردیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر حزب الله:با موشک هدایت شونده به دو پایگاه صهیونیستی حمله
کردیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از النشره لبنان، در پی تجاوز هوایی و موشکی امروز (دوشنبه) رژیم صهیونیستی به مناطق مرزی لبنان که به شهادت شماری از رزمندگان جنبش مقاومت حزب الله لبنان انجامید، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که دو پایگاه اسرائیلی را با راکت هدایت شوند و خمپاره هدف قرار داد.
حزب الله در بیانیه‌ای اعلام کرد که در نخستین پاسخ به شهادت شماری از مبارزان خود در حمله دشمن صهیونیستی به جنوب لبنان، پایگاه «برانیت» که یک مرکز فرماندهی تیپ الجلیل است و پایگاه نظامی «اویویم» را که مرکز فرماندهی یکی از گردان‌های وابسته به لشکر غربی صهیونیست‌ها است با موشک‌های نقطه‌زن و خمپاره هدف قرار داده و این حمله تلفاتی جانی در پی داشته است.
ساعاتی منابع خبری از جمله الجزیره و المیادین گزارش دادند که شهرک‌های صهیونیستی از خاک لبنان هدف حمله راکتی قرار گرفت.
«آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی دوشنبه شب اعتراف کرد که در درگیری‌های مسلحانه امروز در مرزهای شمالی، ۲ نظامی این رژیم به هلاکت رسیدند.
سخنگوی ارتش همچنین تاکید کرد که در تبادل آتش با افراد مسلح در مرز با لبنان ۴ نظامی و ۳ افسر اسرائیلی دیگر زخمی شدند که حال دست کم ۳ نفر از آنان وخیم است.
اوضاع در مرز بین لبنان و فلسطین اشغالی هر لحظه ملتهب‌تر می‌شود.از صبح امروز تا این لحظه در چندین نوبت در این منطقه درگیری روی داده است.مبارزان مقاومت چندین نوبت به داخل اراضی اشغالی نفوذ کردند و با صهیونیست‌ها درگیر شدند و در چندین نوبت نیز شهرک‌های صهیونیستی آماج حملات راکتی و خمپاره‌ای قرار گرفت.ارتش رژیم صهیونیستی نیز بارها مناطقی را در جنوب لبنان هدف حمله قرار داده است.حملات و درگیری‌ها در مرز بین لبنان و فلسطین اشغالی همچنان ادامه دارد و هر لحظه در حال شدت گرفتن است. امیدوارم از خبر حزب الله:با موشک هدایت شونده به دو پایگاه صهیونیستی حمله
کردیم
راضی بوده باشید.

حزب الله:با موشک هدایت شونده به دو پایگاه صهیونیستی حمله
کردیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۰ ۰۲:۳۹:۲۰